Skocz do zawartości
Gość

TXT - propsy StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] There are 5 minutes and 34 seconds left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : d0n

 

[AMXBans] Reason : ' txt '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

 

[AMXBans] Your IP : ' XXX '

 

[AMXBans] =======================================

 

 

 

Drogi Panie Adminie, gratuluję wiedzy :)

 

Txt na tej mapie są tylko na dachach (o ile mozna nazwać to dachami), tam gdzie ja byłem normalnie można wejść, nie skacząc miliard razy, z kondycją na poziomie 15 :) (więc nie jest to txt).

 

 

 

Proszę:

 

Tutaj nie ma txt, http://i.imgur.com/LN6vgDx.jpg

 

Tutaj zaś są, http://i54.tinypic.com/2uorx1i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od zawsze kazdy tam banowal graczy! Nawet pamietam jak zaczynalem gre tutaj i gralem zwinnym to dostalem ostrzezenie od vedaara bo sie tam odbijalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@StaszeQ, to nie jest txt... Patrząc na twój tok myślenia, wychodzi na to że nie mogę mieć bidetu w domu bo przecież prawie nikt nie ma?

 

 

 

@Marlon1998, dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, to nie są TXT. Na 1 SS ta "rampa" , która jest bliżej d0n'a to jest txt.

 

 

 

StaszeQ txt są tam gdzie nie da się wejść bez zmniejszonej grawitacji i bez dodatkowych skoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No moze nie sa to txt, ale jest to miejsce zabronione bo od kiedy pamietam, to admini banowali graczy gdy tam weszli, a to ze jestes na txt przekazal mi saleziaan, a on mial tu admina i zna sie na rzeczy! Wiec nie wiem czy ta skarga jest sluszna czy nie wiec prosze o zamkniecie tematu i prosze o wypowiedz H@ bo sie jak zwykle zrobi spaam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Informacje od saleziana są Ci potrzebne jak kurwie majtki, to nie są txt wiec nie wiem po co kogoś z tego powodu karać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No moze nie sa to txt, ale jest to miejsce zabronione bo od kiedy pamietam, to admini banowali graczy gdy tam weszli, a to ze jestes na txt przekazal mi saleziaan, a on mial tu admina i zna sie na rzeczy! Wiec nie wiem czy ta skarga jest sluszna czy nie wiec prosze o zamkniecie tematu i prosze o wypowiedz H@ bo sie jak zwykle zrobi spaam....

 

 

 

 

Miałem admina na Codzie i nie banowałem osób za TXT w tych miejscach (żaden z adminów w tamtych czasach).

 

Nie potrafisz się przyznać do błędu i okazać skruchę. Strasznie się wymigujesz i winę zwalasz na innych adminów. To troszkę śmieszne :)

 

Skarga jest oczywiście słuszna.

 

Tyle z mojej strony.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tam nie ma Txt :) Vedaar dał ci ostrzeżenie? Kiedy niby? Skakać po tym można zawsze, jak grałem ninją zawsze tam czekałem na tt :)

 

PS. Jeżeli to by były txt to to obok do czego są schody i z drugiej strony dojście było by też txt a to nie miałoby najmniejszego sensu.

 

Ban na 5 minut, ale komentarzami to spieprzyłeś StaszeQ.

 

Na mapie DD2002 Tekstury są jak, któryś z graczy chodzi na samej górze [do wejścia potrzeba conajmniej 3 zwykłe skoki aby wejść stopniowo]. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tam nie ma txt nie raz speedhackerem / kapitanem tam nawalalem a czy speedhacker / kapitan maja skoki albo grawite ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tam nie ma TxT, miejsce to jest w 100% dozwolone ponieważ da się wejść tam na FFA.

 

Jak nie wiesz gdzie są TxT panie StaszQ to wejdź na google poszukaj i sobie poczytaj, bo na prawdę Admini COD'a się ośmieszają. ( nie wszyscy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam że każy ma prawo popełnić coś złego. nie świadomie. ponieważ dla każdego admina gdzie indziej moze wydawać sie txt :) naszczeście ban minia proponuję podać rece na zgode i grac w zgodzie. iż zycie jest zbyt krutkie i piekne aby je marnować na konflikty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie życie jest zbyt krUtkie! Morderca ale tu nie da się znaczenia TXT interpretować na różne sposoby, tam nie ma TXT zaś StaszeQ nie widzi swojego błędu. I właśnie o tym mówię, karać innych, nie patrzeć na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak popełni Admin jakiś wykroczenie i zostanie mu się ono pokazane. to drugi raz tego nie zrobi... ale czepić się jest łatwo a jeszcze prostsze jest się czepianie i wymaganie zeby na serwerze wszystko było idealnie. a od kogo? od Adminów. Którzy maja chwile i muszą podjąć decyzje. a graczy którzy nagminie łamią regulamin jest mnóstwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak popełni Admin jakiś wykroczenie i zostanie mu się ono pokazane. to drugi raz tego nie zrobi... ale czepić się jest łatwo a jeszcze prostsze jest się czepianie i wymaganie zeby na serwerze wszystko było idealnie. a od kogo? od Adminów. Którzy maja chwile i muszą podjąć decyzje. a graczy którzy nagminie łamią regulamin jest mnóstwo .

 

 

 

 

Morderca wszystko ładnie pięknie, ale StaszeQ nie okazał skruchy, nie przyznał się do błędu, nie przeprosił, itd, tylko zwala winę na innych ("bo salezian mi powiedział, że tam jest txt").

 

Więc go tak nie broń, bo temat jest o Staszqu i to on popełnił błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BD StaszeQ na forum to sie napewno wypowie poczekajmy i dajmy mu czas.

 

Przeczyta all wypowiedzi i podejmie słuszna i godna Admina decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro vedaar mi dal ostrzezenie dawno temu jak zaczynalem gre to skad mialem wiedziec ze to miejsce jest juz nie karane banem, a to ze powiedzialem o salezianie to chodzilo mi tylko o to ze to on zwrocil uwage na u @ ik ts o tym nic wiecej i teraz juz wiem wszystko wiec sory. I jak widzisz umiem przyznac sie do bledu, bo teraz dopiero widze ten blad. A ty don tak mowisz "nie patrzec na siebie karac innych" jakbys byl idealny a przypomniec ci twoje bany za kulture i obraze innych.. ahaa i nie widzialem swojego bledu, bo nie wiedzialem o tym ze ze nie ma tam txt.Kazdy ma prawo do bledu chyba tak? A mysle ze to nie jest jakis powazny blad tylko pomylka, a dexu mi tu wyjezdza z tekstem ze nie wiem gdzie sa txt, wiem tylko co do tego miejsca sie pomylilem i tyle a ty mowisz od razu ze admini sie osmieszaja... Tyle z moejej strony jeszcze raz sorki za ta pomylke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa Została wyjaśniona StaszeQ przeprosił. mam nadzieje ze więcej tego typów spraw nie bd. zycze miłej gry :)

 

CLose/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...