Skocz do zawartości
Gość

Sluszny ban ?

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Tr!k3r

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'Skan'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

Opis : Kurde na de_aleksanra drzwiami wychodzi 2 gosci to w nich laduje ze scouta a i tak gdzie 5 sec minelo , i oczywiscie admin : Triker nawet po napisaniu na U@ " To nie byl skan " Daje mi bana GZ ...

 

Swiadkowie : Nie wiem wszycy gracze widzieli o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz, ale ja nic na to nie poradzę, po prostu nie mogę. Nie masz dowodów. Skanować można po 5 sek. Może z pkt widzenia Trikera to jest tak, że Ty celowałeś przez drzwi w ludzi na respie.

 

 

 

Czekamy na wypowiedź Trikera ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu Triker ma powiedziec on gral norm. widzial ze dedlem 2 gosci nawet nie widzial i odrazu dal bana ... -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli masz rację, to jest zwykła pomyłka Trikera. Trudno rozpoznać sprawę. Nie minęło 7 sek[jak stwierdziłeś] a strzeliłeś w bramę aby zabić tych 2 wybiegających. Z jego pkt. widzenia mogło to być tak, że to jest zwykły skan.

 

 

 

Admini nie są nieomylni tylko wypadało aby były jakieś dowody albo chociaż świadkowie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku w regulaminie jest jasno napisane ze na mapie alexandria i eldorado skanowanei awp. grnatme rakieta noga. butem jest zabronione przed 7s. mineły moze 2s jak juz 1 typa zabiłeś; wieć chyba to był skan ?. Proponuje najpiew zapoznać sie z ptk regulaminu a potem pisać skargi :) Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Chciałbym wam ogłosić że macie zakaz zamykania skarg na adminów gdyż tylko h@ mają takie prawo.

 

 

Tak że otwieram ;]

 

A co do skargi nie masz dowodów na to więc nie wiadomo jak było , nie masz dowodów więc wierzymy Adminowi i skarga niesłuszna.

 

 

 

Poruszę temat skanowania na mapie de_alexandria ponieważ jest tam dużo pomyłem i za to są skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sam piszesz minęło z 5 sekund. W związku z tym ban jak najbardziej słuszny. Strzelałeś na resp przeciwnika. Skarga niesłuszna +10%.

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...