Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Relop | Ave real exe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 30.03.2013 ok 11:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Relop | Ave real exe

 

Dowody: ? Jak mam mieć na to dowód wytłumaczcie? Dowodem moze byc konsola.

 

Świadkowie: Miluś

 

Uzasadnienie: Składam skarge na Relop | Ave real exe, który ma niesłusznie admina! Podczas zabawy Killday na Jailbreaku wpadłem przypadkowo do dziury, a on zabił mnie za kampienie, mimo tego że próbowałem się wydostać (świadek Milus). Zaraz dostałem bana na godzine. Za co? Za rzekome "obrażanie" napisałem coś w stylu "Pozdro. Już miluś jest od Ciebie mądrzejszy". Po takim tekście dostał takiej spiny. Bardzo proszę o zabranie mu admina, bo w ogóle nie ogarnia.

 

Pozdrawiam, Ivona.

 

----

 

@Edit: SSY: http://oi47.tinypic.com/16kyjqt.jpg

 

Czemu padłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Data i godzina: 30.03.2013 ok 11:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Relop | Ave real exe

 

Dowody: ? Jak mam mieć na to dowód wytłumaczcie? Dowodem moze byc konsola.

 

Świadkowie: Miluś

 

Uzasadnienie: Składam skarge na Relop | Ave real exe, który ma niesłusznie admina! Podczas zabawy Killday na Jailbreaku wpadłem przypadkowo do dziury, a on zabił mnie za kampienie, mimo tego że próbowałem się wydostać (świadek Milus). Zaraz dostałem bana na godzine. Za co? Za rzekome "obrażanie" napisałem coś w stylu "Pozdro. Już miluś jest od Ciebie mądrzejszy". Po takim tekście dostał takiej spiny. Bardzo proszę o zabranie mu admina, bo w ogóle nie ogarnia.

 

Pozdrawiam, Ivona.

 

----

 

@Edit: SSY: http://oi47.tinypic.com/16kyjqt.jpg

 

Czemu padłeś?

 

 

 

 

Po 1. co Cię slayłem to odliczałem Ci , ostrzegałem , ale Ty nic , nawet nie próbowałeś wyjść , po 2. nie dostałeś bana za "Pozdro. Już miluś jest od Ciebie mądrzejszy" , Tylko za obraze czekoladki , powiedziałes "Czekoladka to dobra dupa" , Johny świadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tylko za obraze czekoladki , powiedziałes "Czekoladka to dobra dupa" ,

 

 

 

 

Relop jeżeli określenie Czekoladka to dobra dupa jest dla cb obrazą to nie wiem czym jest dla cb np Czekoladka to k.... itp ( nie uważam tak ;] )

 

ReloP jak wbiłem na serwa Jail to dużo osób mówiło "Czekoladka to dobra dupa" i jakoś im bana nie dałeś

 

Jak dla mnie skarga w 90% słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie to dobrze to zrozumiałeś ale nie mnie tu sądzić wiec tak jak już DeXu napisał w 90% Skarga złożona słusznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Temat zamykam bo jeden wielki spam(Mała szkodliwość społeczna). I mógłbym się założyć jeszcze że 99% dżentelmenów w tym poście którzy piszą że "szkoda że się tak ludzie wypowiadają"(niezła dupa) używają takiego określenia na co dzień. Oczywiście nie darowałbym sobie jakbym nie skomentował tej wypowiedzi "Dobra dupa może oznaczać damę do towrzystwa czyli inaczej Prostytutkę , każdy mógł to inaczej zrozumieć..." Jak "Kurwę" można nazwać damą do towarzystwa...? I nie wiem w jakim zaczarowanym świecie żyjesz żeby "dobra dupa" skierowane do dziewczyny uznać jako określenie ją "Prostytutką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...