Skocz do zawartości
Gość

CamyC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Program, którym się posługujesz: Adobe Photoshop CS5

 

W czym się specjalizujesz: Forumowa - sygnatury, avatary. Pozatym jestem wszechstronny - strony www, fotomanipulacje. Wolę robić pracę nowoczesne - proste, ale przyjemne dla oka, bez zbędnych bajerów.

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: Rok z hakiem.

 

Kilka Twoich prac: http://camyc89.deviantart.com/

 

kuyt4.png

 

yamisignature.png

 

izg01.png

 

kanyewestb.png

 

messio.png

 

podolski.png

 

futurasig.png

 

torresb.png

 

gervinhov1.png

 

cr7f.png

 

 

 

Robię także avatary, ale ze względu na limit 10 obrazków ich tutaj nie wstawię ;P

 

Więc, po jeszcze więcej moich prac zapraszam na artifice.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jezu, zawsze jak coś robię to ktoś ma wątpliwości. Nawet zobacz jak dla HardeQ'a zrobiłem avka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sirverku czemu dajesz wszystkim NIE! a sam nie robisz Avatarow tylko sie op....

 

 

 

 

 

Camyc mozesz mi zrobic Avatar jakis po swoiemu ale z moim nickiem :)chce zobaczyć jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gdy zobaczyłem Avek HardeQ Jestem na Tak.

 

SirVer daje kazdemu na nie ponieważ boi się że go wygryza a i tak nic nie robi wiec to tyle.

 

Ps. Nie chce kłótni ale tak jest. (Nie znoszę kłamania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

CZY JA KURWA KRYTYKUJE idzcie w pizdu mowie tylko czy naprawde zrobil to sam a wy kurwa uwzieliscie sie ze krytykuje . a ty sie Kaps nie obijaj bo narazie Chuja zrobiles -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przestańcie sie kłócić :) jest tyle zleceń że każdy robote znajdzie :)

 

przydasz sie chłopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Prace mi się bardzo podobają ;) Przyda się jeszcze jeden grafik, bo zlecen dużoo, a nie ma komu robic :D .

 

 

 

Sirverku czemu dajesz wszystkim NIE! a sam nie robisz Avatarow tylko sie op....

 

 

 

Bardzo dobrze gada... . Dawno nie widziałem, żeby SirVer coś komuś zrobił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego, nie dostaniesz grafika.. Ta twoja strona artfice !!! To jest jakieś forum z którego ściągasz prace i dodajesz "by camyc" czy coś w tym stylu.

 

29xsztg.jpg

 

Wystarczy kliknąć PPM-> zapisz grafikę jako...-> i na pulpit mała obróbka (dodać by camyc) i masz . Jeśli nie wierzycie mi zarejestrujcie się na tym forum i popatrzcie. Ja Ci nie wierzę, że robisz to sam, a jeśli nawet to nagraj to czymś i wstaw do pobrania czy coś. Udowodnij to czymś, np na końcu tego filmiku na tej grafice napisz Camyc dużymi literami, albo coś byś to udowodnił !! Bo mam wątpliwości co do twoich prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kolego, nie dostaniesz grafika.. Ta twoja strona artfice !!! To jest jakieś forum z którego ściągasz prace i dodajesz "by camyc" czy coś w tym stylu.

 

29xsztg.jpg

 

Wystarczy kliknąć PPM-> zapisz grafikę jako...-> i na pulpit mała obróbka (dodać by camyc) i masz . Jeśli nie wierzycie mi zarejestrujcie się na tym forum i popatrzcie. Ja Ci nie wierzę, że robisz to sam, a jeśli nawet to nagraj to czymś i wstaw do pobrania czy coś. Udowodnij to czymś, np na końcu tego filmiku na tej grafice napisz Camyc dużymi literami, albo coś byś to udowodnił !! Bo mam wątpliwości co do twoich prac.

 

 

 

 

 

 

watpie w to ze samodzielnie to zrobiles nagraj Filmik jak robisz to zobaczymy Duży uśmiech

 

 

 

napisalem ze ma tak zrobic dawno nie zrobil wiec chyba wszystko jasno Guzii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Beka, bo ja mam konto na artifice i tam dodaje prace robione od podstaw. xDDDD

 

http://www.artifice.pl/index.php?action=profile;u=4949 Byłaby beka jakbym tam wrzucał plagiaty co nie xD?

 

Ale kurwa jednak mnie zmuszacie żebym pobrał program do nagrywania, nagrywał na PS'ie na lagach, ale spoko... nagram. Ale ci co mnie zmuszali będą mieli monopol na nieotrzymywanie odpowiedzi na swoje zamówienia.

 

(Jak mi się komp mocno nie zmuli to jeszcze dzisiaj będzie filmik, no i oczywiście musi być wena bo z dupy pomysłu nie wezmę.

 

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...