Skocz do zawartości
HardeQ

DO H@- Coś tu nie gra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja sprawiedliwość nie pozwala mi tego kryć i chciałbym stwierdzić, że już 2 raz otrzymałem admina [prawdopodobnie] przez pomyłkę. Ostatnim razem napisałem od razu do pierwszego h@ jakiego zobaczyłem na komunikatorze[ był to aquax] i odebrał mi tego admina.

 

 

 

Dzisiaj wchodząc na server zobaczyłem, że nie mam konspiranta. Dziwnie patrząc wziąłem czołgiste i zauważyłem, że mogę zobaczyć co ludzie piszą na U@. Po krótkim zastanowieniu wpisałem 'amxmodmenu' i wyskoczyło mi Adm,menu.

 

 

 

Ten admin to prawdopodobnie pomyłka, a więc proszę o naprawienie[tzw. uregulowanie] sprawy. Nie potrafię grać wiedząc, że mam coś co mi się nie należy.

 

 

 

Pozdrawiam HQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hardeq ma juz 2 taki problem bo pisal do mnie 2 razy ze dostal adma bezpodstawnie (poprzednio zabral mu aquax bo napisal do niego) Hardeq jest bardzo uczciwy i dlatego chce aby mu zabrano tego admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żebym był adminem to muszę mieć 16 lat. Urodziny mam dopiero za 3 miesiące. Chciałbym dostać admina tylko i wyłącznie uczciwie i prze podanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oczywiście, że nie był zamierzony. Wczoraj były drobne problemy z bazą danych stąd taka sytuacja. Konspiranta jak najbardziej odzyskasz.

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...