Skocz do zawartości
Gość

Podanie na Unban Team by Maku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:Maku

 

Wiek:22

 

Staż na forum:Kilka miesiecy już bedzie

 

Czas spędzony na forum:Tam pare godzin będzie

 

Doświadczenie w ocenianiu:Umiem rozpoznac gdy gracz używa słuchawek i uav a nie WH też wiem kiedy ktos jest na haxach a kiedy nie

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:niestety nigdy :( Ale szybko się ucze :D

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Ta kilka razy:

 

Kilka razy miałem ss ( czyste)

 

Dwa razy ban za podszywke ( Tylko wtedy nie miałem jeszcze hasła ktoś wszedł mi na nick i jak weszłem na serw miałem nicka (1)Maku i dostałem bana Drugi raz dostałem bana bo nie odpisywałem dla admina i nie był pewien czy to ja) :D

 

Za kulture miałem pare razy bany ( ale ja nigdy sie nie zaczynałem zawsze któs mnie pierwszy poniżał)

 

Dlaczego Ty?:A dlaczego nie. Codziennie jestem na serwie i teraz mógłbym być jeszcze na forum bo mam dostęp do internetu o każdej porze.Lubie być pomocny i jestem w miare miły :D Do tego jestem czesto online wieczorem lub z samego rana i moge wtedy sprawdzac ss bo czasami nie ma nikogo i ludzie czekaja godzinami

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Na forum nie za dużo bo nie miałem powodu ale jeśli się dostane to będe siedział po pare godzin dziennie

 

Coś od siebie:Chyba każdy admin mnie zna wie, że jestem miły, pomocny itp. No to głosujemy :D

 

P.S. Dodam bo zapomniałem kiedyś pomagałem dla przyjaciela sprawdzać ss-y ( po prostu przegladaliśmy je)i nauczył mnie pewnego dobrego sposobu jak rozpoznawać czy ss-y były modyfikowane ( tego sposobu nie obejść zawsze będzie to widoczne wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mnie wiadomo żaden z h@ nie zna Cie i ciężko jest nam stwierdzić czy jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Prosił bym abyś nawiązał kontakt z h@ i super adminami serwerów, aby poznać twoją osobę. Podanie odrzucone.

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...