Skocz do zawartości
Gość

Admini sobie nie radzą, nie grają lub inne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Zwracam się z prośbą do administracji. Otóż, admini na serwerze sobie wg mnie nie radzą, w ciągu mojej gry (krótkiej, ale gry). Widziałem tylko 2 adminów i to tylko i wyłącznie dziś, ale nie powiem "działali" na serwerze. Skoro administracja zamknęła rekrutację to kurcze gdzie jest ten "nadmiar" adminów, że pobór zamknięty ? Rozmawiałem z adminem z serwera i on też tak uważa, że inni nic nie robią. (nie będę mówił kto, wolałbym żeby to ta osoba zrobiła).

 

 

 

Serwer jest naprawdę fajny, miło się gra, tylko CZITY CZITY i jeszcze raz CZITY. Liczba ich na serwerze w ciągu dnia jest przerażająca.

 

 

 

Mój temat ma na celu nakłonienie Administracji do sprawdzenia swoich "adminów". Zróbcie psychostats albo coś, nwm, ale nie wiem albo ja tych adminów nie widzę, albo jak sie zgłasza na U@ admin nie reaguje, a to już nie jest normalne.

 

Nie chce nikogo "hejtować", nie o to tu chodzi. Chcę pomóć Administracji ponieważ wiem ile jest roboty jak ma się serwerownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobrze jutro poruszę ten temat w rozmowie z H@ gdyż jest to fakt że zaledwie tylko kilku adminów z tych którzy maja admina na jail'u utrzymują prawidłową aktywność na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. Podanie piszesz w dziale ONLY DD2.

 

2. Skarge tak jakby na adminów już w dziale JAILBREAK.

 

 

 

Więc o który serwer Ci chodzi mi powiedz, to Ci odpowiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no ja niestety wczoraj miałem akurat słabą frekwencję na serwie ponieważ, pozmieniałem tak coś w cs że musiałem zrobić reinstallke najpierw cs'a potem nie pomogło i zrobiłem reintstall całego steam i dalej nic więc zdecydowałem się zrobić formata i jeszcze nie wiem bo najpierw robiłem wszystkie aktualizacje i nie wiem czy cs będzie działał poprawnie.Reinstall robiłęm z tego powodu że nie wiem jak to jest jedni gracze mówią że mikro mi chodzi zaje*iście i płynnie a inni że mi charczy więc ja nie wiem jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

przepraszam, ale prosiłbym o przeniesienie tego tematu do działu związanego z serwerem DD2, nie wiem wczoraj musiało mi sie pomylić dział :)

 

 

 

sprawę poruszam na serwerze DD2 ale jak widać na jail'u też jest taki problem :)

 

 

 

Proszę Administrację o przeniesienie tego tematu do działu z DD2 :)

 

Przepraszam za problemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A Tu się z tb zgodzę. Gram od paru dni znowu na serwerowni ,a widziałem 3 adminów, a reszta gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Może mi jeszcze powiesz, że ja nic na serwerze nie robię? Gracze dodają mnie na steam, tylko ktoś napisze to ja od razu wchodzę i sprawdzam. Staram się być dość często dostępny na serwerze i zapewnić graczom komfort i radość z gry.

 

Ale na tyle adminów którzy mają prawa, to na serwerze jest masakra-.-..

 

Ja mogę powiedzieć od siebie, że staram się, ale sam nie dam rady ogarnąć serwera 24/7.

 

_eTc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

fakt faktem podobno adminow jest duzo a z tego gra moze mniej niz pol -_- widzialem od czasu kiedy ja mam admina moze z hmmm 6 ? a ja sie pytam gdzie jest reszta. Wiem ze kazdy ma swoje zycie ja tez nie moge pozwolic sobie na granie jakiejs kosmicznej ilosci godzin ale admin tez do czegos zobowiazuje. Zawsze tez moge sie mylic, moze reszta adminow po prostu gra jak mnie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale to jest czcza dyskusja. Doba ma 24h i nikt nie będzie tyle grał. Admini są kontrolowani i brak ich aktywności powoduje stratę stanowiska.

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...