Skocz do zawartości
Procentowy

Celownik [ Problem ]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Miałem ostatnio problem, z celownikiem: Problem polegał na tym, że nie miałem w Snajperkach tego przybliżenia, gdy przybliżałem to w tym kółku było pusto.

 

Troche popatrzyłem na necie, i nikt takiego problemu nie miał ( nie chodzi mi o crosshair 0/1 ponieważ mam crosshair 1 ) , popatrzyłem w cstrike/sprites/sniper_scope.spr , poszukałem jakiejś stronki gdzie można sciągnać jakis inny i sciągnełem wgrałem i jest teraz ok, słyszałem ze nie można wgrywac innych celowników, więc starałem sie poszukac jakiś podobnych ale nikt nie robił zwykłych, i chodzi mi o to czy ktoś by wrzucił mi swoj [ sniper_scope.spr ] , ponieważ mam zamiar sobie kupic Klase Premium i tam jest własnie ten celownik, a gdybym wgrał sobie jakiś inny to zaraz bym nie dostał ub czy coś w tym stylu .

 

Gdyby był ktos tak miły i by wrzucił mi taki celownik Oczywiscie rep+ by było . Dzieki i PzDr :D

 

 

 

PS : Chciałem sie jeszcze spytac czy taki celownik jest dozwolny, ponieważ nie różni sie zbyt wiele od zwykłego : 50a8d5a2217b6.jpg

 

 

 

ALBO TEN

 

 

 

3254b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o mnie jak będziesz miał taki celownik jak przedstawiłeś to może zostać nawet ładnie to wygląda xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...