Skocz do zawartości
LOVASSS

Konkurs / rywalizacja ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyśliłem konkurs Admini vs Gracze po 6 w zespole , bądź więcej , to nie ma znaczenia.

 

Na codzie lub dd2, lepiej na dd2 , równo bez klas itp.

 

Oczywiście z nagrodami

 

Jeżeli wygrają admini:

 

Każdy z drużyny graczy robi po 20 reklam bądź więcej.

 

Jeżeli wygrają gracze:

 

Otrzymają Vipa na okres miesiąca i oczywiście premkę również na miesiąc. VIp albo na dd2 , albo na Codzie.

 

Proszę o wypowiedzi , jak coś nie pasuje to pisać, poprawi się, ale czy ogólnie takie coś by wypaliło ? Taki pomysł ,ale mówię można go jeszcze dopracować. ;) I to ma być zabawa w polączeniu z drobną rywalizacją. ;) Można by to podzielić na jakieś etapy czy coś. Bo wiadomo, że graczy jest dużo : np. Gracze z top 15, grają 1 , i można zzrobić listę i , można się zapisywać kto by chciał wziąć udział w takiej zabawie.

 


 

Sory , za powtórzenia :/ Edit " Zrobić listę graczy , którzy chcieliby wziąć udział w tej o to zabawie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Troszkę nietrafiony pomysł z serwerem DD2, gdyż jest w trakcie rozwoju i zamykanie go do "prywatnych rozgrywek" może zniechęcić graczy dopiero co dołączających do sieci.

 

Ale sam pomysł doskonały na urozmaicenie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A nie dało by się na testowym zrobić ?? Poza tym posiadam łącze 60 mb więc mógłbym go u siebie postawić z lekką pomocą.;d Myślę że to 12 slotów by uciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Mareczku nie szpanuj swoim internetem:-)

 

 

 

 

Patryczku jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów. ;* (spam;d) A swoją drogą mój super internet to kwestia 3w1 ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

 

A swoją drogą mój super internet to kwestia 3w1 ;d.

 

 

 

 

Do tostera gratis ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nom 7 na 7 by było najlepiej , to taki 7-osobowy mix, najlepiej grać Only steam. Trzeba zrobić listę , kto by się na to pisał , trzeba mieć dokładną liczbę graczy itp. Jak będzie dużo chętnych , to możne to podzielić , na jakieś rozgrywki , wiecie , ze najpierw grają jedni a potem 2 grupa. Zagramy tak jak mixa , do 10 zwycięstw i zmiana , drużyn ( tt i ct ) ;) . Hehe , no to robimy listę , znajdujemy termin i jedziemy adminów ^^ !!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pomysł dobry tylko kto się tym zajmie.Kto będzie siedział na spekcie w czasie gry?Kto będzie ogarniał zapisy?Kto znajdzie serwer?

 

Chętnych zawsze dużo tylko organizatorów brak.

 

Jeśli załatwisz serwer z hltv,ts-a to jak najbardziej można się w takie coś bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Avil , popatrz sobie , wcześniejsze komentarze. WOLF pisał , że mógł by serva zrobić. Ja na pewno też będe się tym zajmował , ponieważ ten pomysł dałem ja. aquax na pewno też by pomógł , wiec myślę, że damy rade. :D Jak chcesz Avil , też mógłbyś się w to pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...