Skocz do zawartości
Trik3r

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tr!k3r

 

Nick na TS'ie: Tr!k3r

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na 1 serwie.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7

 

Staż w CS-sie: 2 lata

 

Steam ID: Nick: STEAM_0:1:42214174

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ myślę że dam sobie rade ogarnąć admina na tym serwerze, czasami jak nie ma adminów lata parę czitów. Uważam że jako admin ogarnął bym to stanowisko.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2 godziny w tygodniu szkolnym, a w weekend z 5-6 godzin.

 

Kontakt: Ts i steam.

 

Forma płatności:sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak gdyż przez większość czasu gdy gram on jest i zawsze siedzi na ts'ie więc dobry plus za częsta aktywność na teamspeaku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Tak pod każdym względem. Tylko nie wiem czy się nie spóźniłeś na nabór bo już sporo nowych ludzi w ekipie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, mysle ze ogarnie, gadalem z nim na ts wydaje sie spoko.

 

A mysle ze na tym codzie adminow nie zabraknie nigdy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że tak . Ogarnięty i przydałby się nowy admin bo wieczorem to małe dzieci grają na haxach i się grać nie da . Pozdrawiam :)

 


 

Oczywiście że tak . Ogarnięty i przydałby się nowy admin bo wieczorem to małe dzieci grają na haxach i się grać nie da . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarniety admin zawsze sie przyda, i wydaje mi sie ze ci nowi admini sa na probe (chyba) wiec bedzie co wybierac, wiec jestem za tym zeby dac mu na probe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Praktycznie każdy admin jest na próbę a nawet jeśli ją przejdzie to i tak zawsze może polecieć... Ja wychodzę z założenia że adminów nigdy za wiele aby ogarnięci byli... A co podania to tak jestem na tak szczególnie i chciałem to podkreślić ponieważ zaczął się okres Ferii zimowych i admin zawszę się przyda (przynajmniej na ferie ;d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjety na probe jak przystało ;>

 

Tylko ze tutaj i u trikera w podaniu napisze

 

ze ktory cos odpierdoli w przeciagu 2-3 tygodni to leci bez ostrzeżenia jak sie zgadzacie to napiszcie do aquaxa o adma bo ja czasu nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...