Skocz do zawartości
Gość

Proszeee ..

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o ub , dajcie mi jeszcze jedną szansę a napewno jej nie zmarnuje , wiem że była już ostatnia ale nic wam nie zwiędnie jak dacie mi szansę .. Bądźcie wyrozumiali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jak mi koledzy z branży powiedzieli nie mogę się wypowiadać pod takimi tematami ze slow serwera. Więc nie licz na moją wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj karany karany!! Tyle szans miales, tyle banow, zebys sie poprawil, a ty dalej jaki byles taki jestes. Fakt ja do cb nic nie mam, bo ze mna nie zadarles, ale tyle graczy ( w tym adminow ) sie na cb skarzylo, za jak dla mnie to ty juz na kolejna szanse nie masz co liczyc. Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałeś szans za dużo nie ma już o czym rozmawiać jak dla mnie jak ktoś się nie potrafi zachować to sensu w ogóle nie ma z kimś takim rozmawiać tym bardziej że ty to robisz nagminnie i wiesz o tym że byłeś pod lupą wszystkich. Wiem że Aquax ma miękkie serce ale dla ciebie to już chyba i tak szansy nie ma. Ja jestem za tym żeby Karany już nie grał u nas bo to jest niewychowany bachor. I nie wyjeżdżaj mi tu że rodzice cię dobrze wychowali bo tego nie zrobili , a to że ty wybrałeś niby ulice to twoja sprawa. Jak byś był dobrze wychowany to byś potrafił przystopować a ty nie potrafisz więc u mnie jesteś skreślony... tyle mam do powiedzenia na temat karanego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja to bym mu dał jeszcze jedną szansę :) Jak będziecie tak każdego banować na stałe to trzeba będzie zmniejszyć liczbę slotów na serwerze :D a Karany ciągle wspomagał serwer kupując klasy premium :) Może pod tym względem zasługuje na te jedyną i ostatnią szansę?:)

 

Wiem, że co prawda ja założyłem jeden temat co do jego niezrównoważenia, ale nie wolno kierować się tylko i wyłącznie własnym "ego" :)

 

Jestem za ostatnią szansą!

 

 

 

P.S. Niedługo nie będzie z kim grać :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ping , to że kupuję klasy nie oznacza że może robić co chce i przeklinać lub dostawać znów kolejne szansy.Gdyby tutaj było tak jak na świecie że ten co da kase bd mógł robić co chce to wyobraź sobie sam co by tu się działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Karany i po co ci to było wiedziałeś że masz ostatnią szanse a jednak nie zmieniłeś swojego zachowania a teraz próbujesz wybłagać Ub.Powiem ci jedno uważasz że jesteś niewiadomo jak dorosły a jakoś tego nie pokazujesz ,a zachowujesz się jak gówniarz. UB nie powinno być miał swoją ostatnią szanse i ją zmarnował to tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pan Durex wie co mówi sam był w podobnej sytuacji (dostał bana na tydzień następny miałby być perm) i się jakoś ogarnął, więcej poprawił na tyle swoje zachowanie że został adminem Coda. Ale znaj moje dobre serce pomimo tego że nie dość że się nie poprawiasz to jeszcze masz sprzeczki z paroma adminami proponuję dać Ci ostatniego bana na tydzień a po tym jeżeli jakiś gracz, admin zauważy chociaż od Ciebie napisane Głupie "kurwa" to dostajesz perma bez ostrzeżenia bez żadnego udowadniania bez zakładania płaczących postów na forum. Liczę że ten tydzień da Ci do myślenia (w co szczerzę wątpię ) ale niemniej jednak wiem że raczej to będzie samotna opinia ale ode mnie masz szanse jeżeli administracja się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Karany co do Twojej prośby jestem na duże NIE ze względu tego że na forum prosisz o UB a wchodzisz na serwer Fast Exp i co robisz ? Dalej wyzywasz nie tylko graczy ale i admina co jest nie dopuszczalne. Według mnie taki gracz nawet ze względu że kupuje klasy premium nie powinien dostać UB. Tyle ode mnie.

 

 

 

PS: Później jak tchórz po Twoim wybryku uciekasz z serwera.:diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po głębszym kilku minutowym zastanowieniu, uzgodnieniu z Aquaxem i godzinami jakie tutaj przegrałeś (cofam słowa z poprzednich tematów) jesteśmy skłonni Ci dać OSTATNIĄ szansę. Dużą rolę odegrało też pozytywne nastawianie co do twojej osoby i daniu ci jeszcze jednej szansy paru graczy wypowiadających się pod tym tematem. Mamy nadzieję że nie zmarnujesz tego i będziesz wiedział jak się powinien zachować gracz , który u nas gra. Tak jak napisał Wilku każdy Twój bluzg przedstawiony na screenie przez któregokolwiek gracza skutkuje PERMEM na obydwóch serwerach... Do tego przez ten tydzień do końca bana żebyś się nie nudził zgłoś się do Aquaxa po odbycie swej kary...

 

Czekamy na Twoją wypowiedź Karany...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli nie dawać mu bana na fast exp ????

 

 

 

W pewnym stopniu rozumiem was bo wiem i chyba każdy wie kto kiedyś prowadził lub prowadzi serwer jak

 

 

 

"Ciężko jest zyskać jednego gracza , a jak bardzo szybko można go stracić"

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobrze panowie , zmarnowałem tą szansę , ale ping ma racje , kto wie , może już nie będę nikomu uprzykrzał gry na serwie ?? Gram na nim szmat czasu i szmat czasu chciałem jeszcze pograć :/ Aquax , spróbuj, jeśli coś będzie nie tak to już nawet nie mamy o czym gadać .. Zależy mi na grze na tym serwie . eR. nic o mnie i mojej rodzinie nie wiesz więc nie masz prawa mówić że mnie nie wychowali .. Może na to wygląda , ale chciałbym się z tobą spiknąć , zapalić baki i browara sie napić - odrazu byś zmienił zdanie ..


 

Bezduch , Aquax - Dziękóweczka panowie , napewno nie zmarnuje tej szansy :) Dobrze że jesteście wyrozumiali , to co było to się nie odstanie , wyrobiłem sobie taką opinie a nie inną ale myśle że ta szansa mnie zmobilizuje i ludzie zmienią zdanie co do mnie . Pozdro !!


 

Ile godzin tutaj przegrałem ? ;D


 

Ale widze że dalej mam perma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie wazne ile tu grales jak duzo poswieciles czasu na gre

 

cheatujesz/wyzywasz to nie wazne kara zawsze musi byc

 

a jak jakis Admin wyzywa to rob screeny za zwykle wyzwiska to tylko rozmowe bedize mial ale jak na rodzine itp to zabieram mu z miejsca admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vedaar nigdy nie cheatowałem i nie mam zamiaru tego robić , zmienie swoje "zachowanie" i nie będę uprzykrzał gry na serwie. Tyle ode mnie , a co do pana eR to racja , rodziców nie wyzywał , zrobił to w "gładszy" sposób a mianowicie myślisz że jestem niewychowany a tak naprawde nic o mnie nie wiesz, poprostu był dłuższy okres kiedy zszedłem na złą droge ale od września wróciłem na stare śmieci i intensywnie trenuje , nie jaram szlugów i baki no i jakoś się edukuje , więc nie masz prawa mówić że mnie rodzice nie wychowali bo to tylko dzięki nim wróciłem do klubu i nie ćpam .. Jakbyś mnie poznał to zmieniłbyś zdanie co do mnie ;) nie mam zamiaru już robić szumu i się z nikim kłucić tylko są gracze złośliwi i sami prowokują ... Więc na to też powinniście zwrócić uwage.


 

Wielkie sory za swoje zachowanie , napewno tej szansy nie zmarnuje :) Tylko bez prowokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Karany, krótka piłka:

 

Mnie osobiście nie interesuje twoje życie prywatne (moje pewnie też Cię nie interesuje, i dobrze), jedyne czego od ciebie wszyscy wymagają to odrobina kultury osobistej.

 

Kultura to nie jest coś co można zapomnieć, zgubić, czy zapomnieć wziąć jak paczki przysłowiowych "szlugów".

 

Kultura to coś co nabywa się od najmłodszych lat, a wybacz, że to powiem ale wszyscy Ci którzy mówili że jesteś niewychowany, moim zdaniem mieli racje.

 

Po prostu nie zasługujesz na drugą szansę.

 

Jeżeli coś w moim poście cię uraziło to wybacz :)


 

PS:

 

Nawet jeżeli dostaniesz kolejną szansę, to ile jeszcze tego będzie?

 

Jeden? Dwa? Trzy, Cztery razy, i tak w nieskończoność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, ta szansa jest ostatnią jaką dostał, więcej na pewno nie będzie. Karany nadal masz bana, tydzień musisz odczekać bardziej się zmobilizować i nauczyć czytać ze zrozumieniem. We wtorek skończy Ci się ban ale do tego czasu miałeś zgłosić się do Aquaxa żeby odpracować karę. Liczę że to zrobisz... jak najszybciej. Masz pytania pisz na gadu a ten temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...