Skocz do zawartości
Gość

Podanie Eysheld

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Eysheld

 

Nick na TS'ie: Eysheld

 

Wiek:15

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 1rok na cod i3 mies ffa

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

Staż w CS-sie: 4 lata

 

Steam ID:podam wieczorem

 

Dlaczego TY .!: Poniwarz lubie sie z wiekszascia gracz niekturzy mnie nielubia.Rozpoznaje czity na kilometr.Jestem na bierzaca w amxx bans.Pomagam gracza w potrzebie

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-10h w łikendy praktycznie caly czas

 

Kontakt: Steam gg telefon fb

 

Forma płatności:przelew

 


 

Jezeli cos to na ts'ie bede dzisiaj kolo 18

 


 

Sorka za ortografie pisze z komurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 lat

 

bledy

 

od dzisiaj dopeiro steam, nawet pewnie nie wiesz co to steam id

 

 

 

ja jestem na nie ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek odgrywa role

 

nie mow ze z komorki bo ja tak samo pisze jak i z kompa jak z telefonu

 

no i tu sie mylisz odnosnie ip / id ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vedaar przepraszam za moja niwiedze niewiem czy masz telefon dotykowy czy nie ja mam i nieumiem zbytnio.Ty napewno tez niewiedziales na poczotku coto steam id ;) eR niewale w chuja tylko jest zamkniety bank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na neutral, ale bardziej na nie. Piszesz wmiare ze sensem na u@ ale czasem robisz takie bledy ze smiac sie chce... No na admina jestes troche za mlody na ts nigdy nie byles, no forum sie udzielasz, ale nie jestem pewny czy ogarniesz admina. Udzielaj sie na ts pograj troche, na polskim w szkole pouwazaj troche i zloz podanie na nowo to dam ci na tak xdd Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


LoL niepatrzcie na wiek...Znam ludzi ktorzy maja 15 lat a sa bardziej rozgarnieci nic niejeden 24 latek :D

 

A pozatym jestes nowy i mnie wcale nieznasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

LoL niepatrzcie na wiek...

 

 

 

 

Ale taki jest ustalone ze 16 i nie ma innej opcji. Możesz płakać tupać albo wymyślić ,że w styczniu bedziesz miał 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ortografia jak u dziecka z podstawówki ... przepraszam jeżeli obraziłem ale taka jest prawda :(

 

może i ogarnięty gracz i w ogóle ale jestem na nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobra 9 stycznia urodziny będę miał 16 to złożę znów podanie jak coś i będzie można Kura nieobraziłes mnie bo wiem że z moją ortografią jest kiepsko lecz poco ona ci do życia potrzebna Ja umiem pisać poprawnie lecz ja pisze na szybko i to dlatego :) i zgadzam się z waszymi zdaniami jak chodzi o wiek to ok a jeżeli o coś innego to mówicie i na pewno się poprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin ma dawać przykład itp itd ... a jak ma dawać przykład jeżeli nawet nie umie poprawnie napisać zdania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie !! Ponieważ nie masz odpowiedniego wieku ,a wiek ma duże znaczenie ! I jeszcze na serwie piszesz do każdego czemu ci dał na nie albo żeby głosowali na ciebie ,a ludzie powinni sami decydować !! Także jestem na nie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...