Skocz do zawartości
Smerfetka`

Antyflesh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spytałem dzisiaj graczy czy chcieliby na serwerze, aby był plugin antyflesh. Większość graczy stwierdziła, że oczywiście. Wiem, że kiedyś temat był, ale można spróbować.

Bywa, że z tak licznej grupy adminów czasami nie ma nikogo, a na steam dostaje wiadomości o takich zdarzeniach celowych.

Podsyłam plugin w załączniku: Antiflesh.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja zaraz po tym napisałem na u@ że taka propozycja raz była nie przyjęła się ponieważ gracze mieli by zbyt łatwo.

1. Parę zgranych graczy i wszędzie mogą wejść ponieważ sobie flesh pod nogi i przechodzi dalej.

2. A z tego co wiadomo DD2#1 zawsze od DD2#2 różnił się tym że większość rzeczy jest realnych np: Nie ma przenikania przez swoich.

 

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prędzej bym zaakceptował jakieś kary za fleszowanie swoich (np. -100$) aniżeli wyłączenie możliwości fleszowania swojego teamu. Nie róbmy 4funa i zbędnych ułatwień (np. tt rzuci raszem 10 fleszów na B i bs jest w zasadzie ich bo sami siebie nie oślepią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

Because ogarnięci gracze jak rzucają flesze, patrzą na radar, choć większość nie patrzy, ale dobra...

Powinien być kick dla gracza za oślepienie gracza ze swojej drużyny. Na sieci, na której wcześniej byłem była taka opcja, a brzmiała "Ogarnij flesze! " :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostawić tak jak jest, czasem nie oślepiając swojego wyświetla info o oślepieniu, więc byłoby to nie fair. Tak samo jest z wejściem na b, pierwszy wrzuca 2 flashe i wszyscy się odwracają, ten pierwszy ma po całej $ kasie. 

Edytowane przez memes2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...