Skocz do zawartości
Koala#TZN

Bugowanie Skinów

Rekomendowane odpowiedzi

Na Serwerze CS GO#5 znaleziony został sposób na bugowanie skinów do broni

Polowa serwera ma wszystkie skin jeszcze inni mają po 5 najrzadrzych skinów takich jak AWP DL itd..

Przydał by się RESET i naprawienie bugow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Wpisujemy /zamien

2. Wybieramy swój np. 1 ST

3. Wybieramy gracza który nie posiada większości skinów.

4. Wybieramy jakąś broń do wymiany

5. Szukamy jakiegoś skina którego druga osoba nie ma

6. Klikamy na niego

7. i tu jest losowe, jeżeli wyskoczy nam do wyboru ilość tych skinów klikamy 1x to wymiana wchodzi więc po zaakceptowaniu przez drugiego gracza nam dodaje skin a tamta osoba ma -1 . Druga opcja jest taka że po wybraniu skina wraca nam do menu wyboru skinów, wtedy nic się nie dzieje.

8. Gdy ktoś miał na - skiny poprostu wychodzi z servera i wchodzi ponownie , ma ich 0 a druga osoba może mieć ich wiele w zależności od tego ile razy próbowaliśmy buga

Najczęściej ludzie dogadywali się i kopiowali po kilka skinów , potem sprzedawali i interes się kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że masz błędy z interpretacją niektórych rzeczy. Powiedz mi, gdzie ty tutaj widzisz jakiś płacz? Wyraziłem swoje zdanie co o tym sądzę, że ty jesteś jebanym biedakiem, który nie ma skinów, a inni mają to nie moja wina. Polecam korki z polaka, bo w tym tznie się chyba opierdalasz jednym słowem. Tok myślenia neandertala, aaaaa oni mają skiny unga bunga ja nie mieć, ja musieć napisać na forum o reset, bo ja być debil. Elo, szkoda mi wgl. marnować czas na takiego imbecyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt z "góry" nie powiedział, że będzie reset więc nie płaczcie.
Swoją drogą tak kluczowe informacje o bugach lepiej zgłaszać na PW, by inni nie mieli możliwości zobaczenia w jaki sposób się to robi.
Bug prawdopodobnie naprawiony. Sam sprawdzałem gdy nawet nie naprawiłem i jakoś nie wychodził mi ten sposób bugowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Następny pajac, który uważa, że wyrażenie swojego zdania to płacz,  kolejny ochotnik na poprawkę z polaka xD

Edytowane przez DomiNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten "pajac" zrobił cały serwer od zera i masz gdzie grać więc weź czlowieku się ogarnij. Taki cwany jesteś ? Ja polecam juz się nie wypowiadać jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie moja wina, że ktoś próbował Cię opierdolić i musiałeś zmieniać moda. Pretensje możesz mieć tylko do siebie, komu zaufałeś.

 

Co mnie to interesuje, mógł nawet zrobić całą sieć. Od kiedy to, że zrobił moda usprawiedliwia jego błędną interpretację przeczytanego tekstu. Połowa tutaj powinna siedzieć w gimnazjum i jeszcze raz uczyć się polskiego. Jak widać, słabo coś wam szło z narodowego języka. heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, DomiNN napisał:

To nie moja wina, że ktoś próbował Cię opierdolić i musiałeś zmieniać moda. Pretensje możesz mieć tylko do siebie, komu zaufałeś.

 

Co mnie to interesuje, mógł nawet zrobić całą sieć. Od kiedy to, że zrobił moda usprawiedliwia jego błędną interpretację przeczytanego tekstu. Połowa tutaj powinna siedzieć w gimnazjum i jeszcze raz uczyć się polskiego. Jak widać, słabo coś wam szło z narodowego języka. heh

Mam nadzieję, że jak pisałeś o tym że połowa powinna siedzieć w gimnazjum to oczywiście miałeś na myśli również siebie.

Radziłbym się uspokoić i zważać na słowa. To nie obora, jak chcesz wyrazić własne zdanie to zrób to bez niepotrzebnych inwektyw i dynamizatorów. Inaczej ciężko będzie Cię traktować na poważnie.

@DomiNN no i właśnie widzę że sam masz problem z interpretowaniem zdań. Więcej ogłady, mniej nerwów.

Edytowane przez SUNN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mowa była o orłach, którzy nie potrafią interpretować zdań. Sam przeczytaj moją wypowiedź i przedstaw mi, gdzie jest jakiś "płacz". Po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat, co jest dla mnie parodią. Aquax, taki poważny h@ i nie potrafi podstawowych błędów wyszukać.  Jak widać, serwer słabo przygotowany, taki kawał czasu stoi. Błędów jest tyle, co na testach serwerów. 

Edytowane przez DomiNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, DomiNN napisał:

Mowa była o orłach, którzy nie potrafią interpretować zdań. Sam przeczytaj moją wypowiedź i przedstaw mi, gdzie jest jakiś "płacz". Po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat, co jest dla mnie parodią. Aquax, taki poważny h@ i nie potrafi podstawowych błędów wyszukać.  Jak widać, serwer słabo przygotowany, taki kawał czasu stoi. Błędów jest tyle, co na testach serwerów. 

to wypierdalaj, nikt takich buraków jak Ty tutaj nie będzie trzymał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...