Skocz do zawartości
rDk

Wymuszany 32bit.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Otóż mam zamiar wprowadzić propozycji dołączenia na serwer pluginu wymuszającego granie na 32 bitach. Jak wiemy, wiele osób denerwuje się na to, że są zabijani przez pojedyncze czy nawet podwójne smoki co w przypadku open GL 32bit, jest średnio możliwe strzelając "bez farta". Mam nadzieję, że zostanie to wdrożone w serwer i problem zniknie, bo spotkałem się z wieloma skargami na ten temat. Poniżej wszystko jest opisane wraz z plikiem do ściągnięcia. Wszystko jest opisane jak działa i jak można go ustawić.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

http://amxx.pl/topic/22521-test-na-32bity-v20/

 

 

 

Oraz prośba nr 2 żeby nie zaśmiecać forum to piszę ją tu - wiem, że już były takie posty, ale proszę o usunięcie pokazywanie dmg po zadanych obrażeniach, gdyż to działa jak wh i jest uciążliwe dla graczy. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do 1 propozycji to jest ona bardzo ciekawa i jestem za lecz poczekajmy na wypowiedź innych graczy/adminów. 

 

 

 

Drugą propozycje odrzucam. Bullet DMG zostanie na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pluginu wymuszającego 32bity to pisałam rano o tym z Aquaxem i stanowczo odrzucił tą propozycje :) O bullet dmg nawet nie ma co dyskutować bo plugin zostanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...