Skocz do zawartości
SQNFUN

[Multi-Wywiad] Czyli wywiad z Anią i Malu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że forum załapało cofkę do kwietnia, a ten wywiad akurat jeszcze wygrzebałem z archiwum to postanowiłem go wrzucić ponownie.

Postanowiłem zrobić Multi-Wywiad (w sumie był to pomysł @Master'a ale go od niego odkupiłem za skiny w CS:GO) :D.
Nie będę jakoś mega kombinował z pytaniami tak więc powinno pójść izi.

Cześć Aniu (Ania), Cześć Robert (Malu), nie pytam się czy mogę zadać kilka pytań, bo już się na to zgodziliście ;).

@Ania ;) Witaj ;)

@Malu Siemanko Arku :D

@SQNFUN Na początku może zacznę od pytania skąd pomysły na nicki?

@Ania ;) Ja osobiście nie miałam pomysłu na nick, więc wpisałam po prostu swoje imię, nic skomplikowanego:D

@Malu Mój nick to w zasadzie pseudonim z prawdziwego życia. W podstawówce, gdy zaczynałem grę w koszykówkę to posiadałem koszulkę gracza NBA, Karla Malone. 
Nikt nie potrafił tego poprawnie odczytać ale po czasie się ukształtowało i zostało tak do teraz ~Malu

@SQNFUN Skąd jesteście? Ile macie lat? Czym się zajmujecie, gdzie się uczyliście/uczycie?

@Ania ;) Mam 19 lat, pochodzę z Województwa warmińsko-mazurskiego, mieszkałam na wsi niedaleko Ełku, lecz niedawno przeprowadziłam się do Zabrza. Aktualnie uczę się w Medycznej Szkole Policealnej
Województwa Śląskiego na kierunku higienistka stomatologiczna. Wcześniej uczyłam się w II LO im. KK Baczyńskiego w Ełku ;)

@Malu Jestem z Zabrza i mam 19 lat, wiecznie młody :D Aktualnie pracuje jako kierowca/magazynier w firmie, która zakłada instalacje grzewcze.  
Praca mi się podoba, gdyż jeżdżę całe dnie samochodem lub poprzenoszę coś na magazynie. Jeśli chodzi o szkołę to z wykształcenia jestem górnikiem, ukończyłem szkołę zawodową ale pracy na kopalni nie szukam :P

@SQNFUN Kim chcielibyście być w przyszłości? Osobiśćie chciałbym mieć swoją własną, wielką, ekskluzywną kebabownie w centrum i mam nadzieje że kiedyś mi się to uda..

@Ania ;) Miałam sporo planów, na obecną chwilę wybrałam zawód wymieniony wyżej. Myślę jeszcze nad studiami ale to w przyszłości.

@Malu Chciałbym być... +18

@SQNFUN Macie jakieś rodzeństwo?

@Ania ;) Niestety tylko jednego, starszego brata :( Zawsze chciałam mieć młodsze rodzeństwo. 

@Malu Jednego starszego brata, dwóch młodszych braci i młodszą siostrę ;)

@SQNFUN Ile i jakie zwierzęta domowe posiadacie? Jak się nazywają?

@Malu Opiekuje się brata pytonem tygrysim, nie jest to domowe zwierze ale jest! Wabi bądź nazywa się "Snikers" 
A tak wygląda :D

zv54jd.jpg

@Ania ;) Posiadamy z Robertem jeszcze 2,5 miesięcznego kotka, przygarneliśmy go wczoraj więc myślimy jeszcze nad imieniem (możecie coś zaproponować :D)

@SQNFUN Jaka jest Wasza ulubiona potrawa? Ja np. jestem wielkim miłośnikiem kebabów które pieką na wejściu oraz wyjściu :D.

@Ania ;) Zdecydowanie Spaghetti :P 

@Malu Większość z Was bez czytania powie "kurczak i ryż" ale nie! :D Moim ulubionym daniem są kotlety schabowe z ziemniaczkami i dowolnym dodatniem :P

@SQNFUN Jakich gatunków muzycznych najczęściej słuchacie? Możecie podać również jakieś przykłady wykonawców.

@Ania ;) Ze mną jest tak, że słucham tego co mi wpadnie w ucho. Jakiś czas temu odkryłam zespół o nazwie Skillet, który od razu mi się spodobał i teraz słucham tylko i wyłącznie ich muzyki:D

@Malu Nie słucham hip-hopu, rapu, bluesa, jazzu, disco a nawet polo. Słucham Eminema. To odrębny gatunek, inny świat :D Dla ciekawskich słucham go ponad 10 lat 

@SQNFUN Jaki jest Wasz ulubiony serial? Tajemnicą nie jest że z Polskich seriali ja uwielbiam "Na Wspólnej" a z zagranicznych produkcji jest ich mnóstwo.

@Ania ;) Na tę chwilę jedyne co oglądam to Naruto. Kiedyś oglądałam trochę Pamiętniki Wampirów, Pretty Little Liars oraz Grę o tron ;).

@Malu Mało czasu mam na oglądanie telewizji. Dawno temu szalałem za serialem, który emitowany był na ComedyCentral i zwał się "On, Ona i dzieciaki". Przepadałem też za "Wszyscy nienawidzą Crisa" 
Ciężko zobaczyć te seriale w TV bądź po prostu brakuje mi czasu na odnalezienie ich :P

@SQNFUN Czym się interesujecie? Ja interesuje się polityką, @Master interesuje się kosmosem(xD), a Wy?

@Ania ;) Interesuję się czytaniem, przeważnie są to romansidła i fantasy. Czasem 

@Malu Podzielam zainteresowanie Mastera. Interesuje się również sportami walki, troche informatyką i innymi nudami o których nikt nie chce czytać xD

@SQNFUN [i]Uprawiacie jakieś sporty? Nie wiem, lubicie np. pobiegać, iść na siłownie, pograć w hokeja, porzucać do kosza lub pograć w CS:GO? :D

@Ania ;) Planuję zapisać się na siłownię, człowiek się wtedy od razu lepiej czuje :D 

@Malu Sporty walki, dawniej grałem w koszykówkę. W sumie 8 lat grałem i dobrze mi szło. Jeśli chodzi o sporty walki to nie chodzi tu o walke z nadwagą jak jest w przypadku Nynka (pozdrowienia :D)

@SQNFUN Może nie wszyscy wiedzą ale jesteście parą, w jaki sposób się poznaliście i jak to się w sumie zaczęło?

@Malu Gdy 2 lata temu miałem SuperAdmina a Ania opiekowała się cod 400 to mieliśmy kontakt sieciowy tzn. pomagałem Ani w obowiązkach itp. 
Po pewnym czasie wszedłem na kanał gdzie było sporo osób ale panowała totalna cisza. Napisałem do Ani i zaczęliśmy sporo pisać mimo, że mogliśmy rozmawiać będąc na ts xD
Później pisaliśmy bez przerwy, kilkanaście dni utrzymywaliśmy stały kontakt a następnie się zapytałem czy zostanie moją drugą połówką :P Nie była to prosta dla Ani decyzja bo dzieliło nas 550km ale jak widzicie, udało się ;)

@Ania ;) Robert wszystko ładnie napisał, nic dodać nic ująć :D 

@SQNFUN [i]Kiedy i w jaki sposób zaczęła się Wasza przygoda z CS'em?[/i]

@Malu Kilka lat temu kolega z klasy polecił mi cs 1.6, pobrałem, zagrałem, spodobało się :D Na początku biegałem po serwerach i nawet ich nie rozróżniałem.  
Pewnego razu wbiłem na naszego starego JailBreaka i usłyszałem od Knoppcia (pozdro :D), którego jeszcze nie znałem, że mówi coś o Poloni Bytom. W związku z tym, że jestem z Zabrza i żyjemy nienawiścią między innymi do Poloni to zaczęły się pociski. 
Było tak kilka dni z rzędu ale potem się zakumplowaliśmy i jest tak do teraz :D Jeśli chodzi o CS:GO to niedawno naszła mnie ochota na nową gierkę, kupiłem, pobrałem, gram, karam xD

@Ania ;) Tak jak w przypadku Roberta zaczęło się to kilka lat temu. Obserwowałam często jak gra mój brat i też chciałam spróbować. Jak już spróbowałam raz, to spodobało mi się i od tamtej pory gram, oczywiście z małymi lub większymi przerwami ;) 

@SQNFUN [i]W jaki sposób trafiliście na sieć Multi-Head i dlaczego zostaliście tutaj na dłużej?[/i]

Był czas kiedy szukałam serwera na którym mogę pograć, znalazłam COD 400 (najlepszy serwer na sieci!! xD) i spodobała mi się atomosfera tam panująca oraz ludzie, którzy zawsze mi pomagali np. EvO ;)
Zostałam dłużej, ponieważ nie wyobrażałam sobie grać gdziekolwiek indziej. Poza tym dostałam szansę opiekowania się serwerem, którą oczywiście wykorzystałam.


@Malu Hmmm odpowiedź po części wyżej ale odpowiem na drugą część pytania. Na początku była chęć naprawienia czegoś na jb, podciągnięcia go. Stopniowo zdobywałem większe rangi, lepsze kontakty z ludźmi i to spowodowało, że jeszcze długo się pomęczycie ze mną na sieci <złowieszczy śmiech> :D

@SQNFUN Jaka jest Wasza ulubiona broń jak i mapa w CS'ie?

@Ania ;) Cięzko u mnie z ulubioną bronią ale lubię strzelać z: P90, AWP i czasem scouta. Jeśli chodzi o mapę to oczywiście niezastąpiona mapa DD2! :D 

@Malu AWP, P250, USP, Rewolwer R8 a mapki to zdecydowanie DD2 i Mirage

@SQNFUN Chcielibyście kogoś pozdrowić?

@Malu Chciałbym pozdrowić całą ekipe z którą gramy w globala, całą ekipe z byłego jb, wszystkich zlotowiczów, wszystkich użytkowników, którzy mnie nie denerwują, administracje, adminów, graczy i zbanowanych :P

@Ania ;) Nie chcę nikogo pominąć, więc dołącze się do pozdrowień Roberta i szczególne pozdrowienia dla adminów COD 400! ;) 

@SQNFUN Dzięki że się zgodziliście na ten super mega ekstra ekskluzywny wywiad, fejm się zgadza oraz trochę nowych użytkowników dowie się czegoś na Wasz temat ;)

@Ania ;) Również dziękuję ;) 

@Malu: Ja również dziękuję, nie ma tu żadnego pytania więc do kolejnego podwójnego wywiadu nominuje aquax i Angelika :P

@SQNFUN: Na koniec możecie napisać cokolwiek chcecie.

: W każdym wywiadzie musi być suchar xD
Jak się ustawiać w kolejce w mięsnym? 
Boczkiem

@Malu Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN ; niby pytania proste, a jednak czuć atmosferę! Wywiadów jest dużo (było), jednak trzeba trafić na dobrego rozmówcę, a co dopiero na dwóch dobrych. Trafiłeś idealnie - I @Ania ;) i @Malu bardzo otworzyli się, sprawili, że ten wywiad czyta się ciągiem oraz nie dają odpowiedzi prostych i dziecinnych.  Wywiad pokazał trochę o historii, troche o nich samych.

 

Jak najbardziej plusik, ponadto jasno napsizę: nie tylko dla Ciebie sqnik, ale także dla rozmówców, podzielcie go na trzy!

 

Pozdr,

z.r.a.z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...