Skocz do zawartości

[Multi-Wywiad] Czyli wywiad z Anią i Malu


SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że forum załapało cofkę do kwietnia, a ten wywiad akurat jeszcze wygrzebałem z archiwum to postanowiłem go wrzucić ponownie.

Postanowiłem zrobić Multi-Wywiad (w sumie był to pomysł @Master'a ale go od niego odkupiłem za skiny w CS:GO) :D.
Nie będę jakoś mega kombinował z pytaniami tak więc powinno pójść izi.

Cześć Aniu (Ania), Cześć Robert (Malu), nie pytam się czy mogę zadać kilka pytań, bo już się na to zgodziliście ;).

@Ania ;) Witaj ;)

@Malu Siemanko Arku :D

@SQNFUN Na początku może zacznę od pytania skąd pomysły na nicki?

@Ania ;) Ja osobiście nie miałam pomysłu na nick, więc wpisałam po prostu swoje imię, nic skomplikowanego:D

@Malu Mój nick to w zasadzie pseudonim z prawdziwego życia. W podstawówce, gdy zaczynałem grę w koszykówkę to posiadałem koszulkę gracza NBA, Karla Malone. 
Nikt nie potrafił tego poprawnie odczytać ale po czasie się ukształtowało i zostało tak do teraz ~Malu

@SQNFUN Skąd jesteście? Ile macie lat? Czym się zajmujecie, gdzie się uczyliście/uczycie?

@Ania ;) Mam 19 lat, pochodzę z Województwa warmińsko-mazurskiego, mieszkałam na wsi niedaleko Ełku, lecz niedawno przeprowadziłam się do Zabrza. Aktualnie uczę się w Medycznej Szkole Policealnej
Województwa Śląskiego na kierunku higienistka stomatologiczna. Wcześniej uczyłam się w II LO im. KK Baczyńskiego w Ełku ;)

@Malu Jestem z Zabrza i mam 19 lat, wiecznie młody :D Aktualnie pracuje jako kierowca/magazynier w firmie, która zakłada instalacje grzewcze.  
Praca mi się podoba, gdyż jeżdżę całe dnie samochodem lub poprzenoszę coś na magazynie. Jeśli chodzi o szkołę to z wykształcenia jestem górnikiem, ukończyłem szkołę zawodową ale pracy na kopalni nie szukam :P

@SQNFUN Kim chcielibyście być w przyszłości? Osobiśćie chciałbym mieć swoją własną, wielką, ekskluzywną kebabownie w centrum i mam nadzieje że kiedyś mi się to uda..

@Ania ;) Miałam sporo planów, na obecną chwilę wybrałam zawód wymieniony wyżej. Myślę jeszcze nad studiami ale to w przyszłości.

@Malu Chciałbym być... +18

@SQNFUN Macie jakieś rodzeństwo?

@Ania ;) Niestety tylko jednego, starszego brata :( Zawsze chciałam mieć młodsze rodzeństwo. 

@Malu Jednego starszego brata, dwóch młodszych braci i młodszą siostrę ;)

@SQNFUN Ile i jakie zwierzęta domowe posiadacie? Jak się nazywają?

@Malu Opiekuje się brata pytonem tygrysim, nie jest to domowe zwierze ale jest! Wabi bądź nazywa się "Snikers" 
A tak wygląda :D

zv54jd.jpg

@Ania ;) Posiadamy z Robertem jeszcze 2,5 miesięcznego kotka, przygarneliśmy go wczoraj więc myślimy jeszcze nad imieniem (możecie coś zaproponować :D)

@SQNFUN Jaka jest Wasza ulubiona potrawa? Ja np. jestem wielkim miłośnikiem kebabów które pieką na wejściu oraz wyjściu :D.

@Ania ;) Zdecydowanie Spaghetti :P 

@Malu Większość z Was bez czytania powie "kurczak i ryż" ale nie! :D Moim ulubionym daniem są kotlety schabowe z ziemniaczkami i dowolnym dodatniem :P

@SQNFUN Jakich gatunków muzycznych najczęściej słuchacie? Możecie podać również jakieś przykłady wykonawców.

@Ania ;) Ze mną jest tak, że słucham tego co mi wpadnie w ucho. Jakiś czas temu odkryłam zespół o nazwie Skillet, który od razu mi się spodobał i teraz słucham tylko i wyłącznie ich muzyki:D

@Malu Nie słucham hip-hopu, rapu, bluesa, jazzu, disco a nawet polo. Słucham Eminema. To odrębny gatunek, inny świat :D Dla ciekawskich słucham go ponad 10 lat 

@SQNFUN Jaki jest Wasz ulubiony serial? Tajemnicą nie jest że z Polskich seriali ja uwielbiam "Na Wspólnej" a z zagranicznych produkcji jest ich mnóstwo.

@Ania ;) Na tę chwilę jedyne co oglądam to Naruto. Kiedyś oglądałam trochę Pamiętniki Wampirów, Pretty Little Liars oraz Grę o tron ;).

@Malu Mało czasu mam na oglądanie telewizji. Dawno temu szalałem za serialem, który emitowany był na ComedyCentral i zwał się "On, Ona i dzieciaki". Przepadałem też za "Wszyscy nienawidzą Crisa" 
Ciężko zobaczyć te seriale w TV bądź po prostu brakuje mi czasu na odnalezienie ich :P

@SQNFUN Czym się interesujecie? Ja interesuje się polityką, @Master interesuje się kosmosem(xD), a Wy?

@Ania ;) Interesuję się czytaniem, przeważnie są to romansidła i fantasy. Czasem 

@Malu Podzielam zainteresowanie Mastera. Interesuje się również sportami walki, troche informatyką i innymi nudami o których nikt nie chce czytać xD

@SQNFUN [i]Uprawiacie jakieś sporty? Nie wiem, lubicie np. pobiegać, iść na siłownie, pograć w hokeja, porzucać do kosza lub pograć w CS:GO? :D

@Ania ;) Planuję zapisać się na siłownię, człowiek się wtedy od razu lepiej czuje :D 

@Malu Sporty walki, dawniej grałem w koszykówkę. W sumie 8 lat grałem i dobrze mi szło. Jeśli chodzi o sporty walki to nie chodzi tu o walke z nadwagą jak jest w przypadku Nynka (pozdrowienia :D)

@SQNFUN Może nie wszyscy wiedzą ale jesteście parą, w jaki sposób się poznaliście i jak to się w sumie zaczęło?

@Malu Gdy 2 lata temu miałem SuperAdmina a Ania opiekowała się cod 400 to mieliśmy kontakt sieciowy tzn. pomagałem Ani w obowiązkach itp. 
Po pewnym czasie wszedłem na kanał gdzie było sporo osób ale panowała totalna cisza. Napisałem do Ani i zaczęliśmy sporo pisać mimo, że mogliśmy rozmawiać będąc na ts xD
Później pisaliśmy bez przerwy, kilkanaście dni utrzymywaliśmy stały kontakt a następnie się zapytałem czy zostanie moją drugą połówką :P Nie była to prosta dla Ani decyzja bo dzieliło nas 550km ale jak widzicie, udało się ;)

@Ania ;) Robert wszystko ładnie napisał, nic dodać nic ująć :D 

@SQNFUN [i]Kiedy i w jaki sposób zaczęła się Wasza przygoda z CS'em?[/i]

@Malu Kilka lat temu kolega z klasy polecił mi cs 1.6, pobrałem, zagrałem, spodobało się :D Na początku biegałem po serwerach i nawet ich nie rozróżniałem.  
Pewnego razu wbiłem na naszego starego JailBreaka i usłyszałem od Knoppcia (pozdro :D), którego jeszcze nie znałem, że mówi coś o Poloni Bytom. W związku z tym, że jestem z Zabrza i żyjemy nienawiścią między innymi do Poloni to zaczęły się pociski. 
Było tak kilka dni z rzędu ale potem się zakumplowaliśmy i jest tak do teraz :D Jeśli chodzi o CS:GO to niedawno naszła mnie ochota na nową gierkę, kupiłem, pobrałem, gram, karam xD

@Ania ;) Tak jak w przypadku Roberta zaczęło się to kilka lat temu. Obserwowałam często jak gra mój brat i też chciałam spróbować. Jak już spróbowałam raz, to spodobało mi się i od tamtej pory gram, oczywiście z małymi lub większymi przerwami ;) 

@SQNFUN [i]W jaki sposób trafiliście na sieć Multi-Head i dlaczego zostaliście tutaj na dłużej?[/i]

Był czas kiedy szukałam serwera na którym mogę pograć, znalazłam COD 400 (najlepszy serwer na sieci!! xD) i spodobała mi się atomosfera tam panująca oraz ludzie, którzy zawsze mi pomagali np. EvO ;)
Zostałam dłużej, ponieważ nie wyobrażałam sobie grać gdziekolwiek indziej. Poza tym dostałam szansę opiekowania się serwerem, którą oczywiście wykorzystałam.


@Malu Hmmm odpowiedź po części wyżej ale odpowiem na drugą część pytania. Na początku była chęć naprawienia czegoś na jb, podciągnięcia go. Stopniowo zdobywałem większe rangi, lepsze kontakty z ludźmi i to spowodowało, że jeszcze długo się pomęczycie ze mną na sieci <złowieszczy śmiech> :D

@SQNFUN Jaka jest Wasza ulubiona broń jak i mapa w CS'ie?

@Ania ;) Cięzko u mnie z ulubioną bronią ale lubię strzelać z: P90, AWP i czasem scouta. Jeśli chodzi o mapę to oczywiście niezastąpiona mapa DD2! :D 

@Malu AWP, P250, USP, Rewolwer R8 a mapki to zdecydowanie DD2 i Mirage

@SQNFUN Chcielibyście kogoś pozdrowić?

@Malu Chciałbym pozdrowić całą ekipe z którą gramy w globala, całą ekipe z byłego jb, wszystkich zlotowiczów, wszystkich użytkowników, którzy mnie nie denerwują, administracje, adminów, graczy i zbanowanych :P

@Ania ;) Nie chcę nikogo pominąć, więc dołącze się do pozdrowień Roberta i szczególne pozdrowienia dla adminów COD 400! ;) 

@SQNFUN Dzięki że się zgodziliście na ten super mega ekstra ekskluzywny wywiad, fejm się zgadza oraz trochę nowych użytkowników dowie się czegoś na Wasz temat ;)

@Ania ;) Również dziękuję ;) 

@Malu: Ja również dziękuję, nie ma tu żadnego pytania więc do kolejnego podwójnego wywiadu nominuje aquax i Angelika :P

@SQNFUN: Na koniec możecie napisać cokolwiek chcecie.

: W każdym wywiadzie musi być suchar xD
Jak się ustawiać w kolejce w mięsnym? 
Boczkiem

@Malu Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SQNFUN ; niby pytania proste, a jednak czuć atmosferę! Wywiadów jest dużo (było), jednak trzeba trafić na dobrego rozmówcę, a co dopiero na dwóch dobrych. Trafiłeś idealnie - I @Ania ;) i @Malu bardzo otworzyli się, sprawili, że ten wywiad czyta się ciągiem oraz nie dają odpowiedzi prostych i dziecinnych.  Wywiad pokazał trochę o historii, troche o nich samych.

 

Jak najbardziej plusik, ponadto jasno napsizę: nie tylko dla Ciebie sqnik, ale także dla rozmówców, podzielcie go na trzy!

 

Pozdr,

z.r.a.z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...