Skocz do zawartości
Jarked

Podanie Jarked

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jarked

 

Wiek:20

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Mam doswiadczenie ponieważ bylem już adminem i myśle ze sobie poradzę

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

 

Staż w CS-sie:3

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty:Ponieważ czesto gram w godzinach nocy i brakuję adminów by ogarnać cziterów.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4

 

Kontakt:Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie grasz w kratkę w tygpdniu trzeba mieć minimum 7 godzin nie widniajem Cie szybciej na serwerze , popraw aktywność i wtedy składaj podanie takie moje zdanie.

 

 

Jestem w tej chwili na nie

 

 

P.s dziś grałeś i spędziłes ze 30 minut i na spect - takim sposobem nie nabija się godzin tylko aktywnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na nie grasz w kratkę w tygpdniu trzeba mieć minimum 7 godzin nie widniajem Cie szybciej na serwerze , popraw aktywność i wtedy składaj podanie takie moje zdanie.

 

 

Jestem w tej chwili na nie

 

 

Nom dobra może i gram w kratkę ale w jedną noc potrafię nabić więcej niż 7 godzin wiec nie wiem w czym ty widzisz problem.Byłem Adminem na CoD+BF4+DD2 i nie miałem problemu z nabiciem 7 godzin tygodniowo.Moim zdaniem każdy zasługuję na szansę by pokazać ze mu zależy i ze da radę ogarnąć swoje obowiązki.Wiadomo ze czasami nie ma czasu by codziennie grać bo oprócz gry jest też życie prywatnę.Ale nie mi oceniać jak zostanie rozpatrzone moje podanie ale ja gram zazwyczaj w nocy i gracze nażekają ze nie ma zadnego admin by ogarną czitera.A mam 20 lat i nie wiem dlaczego miał bym kłamać poprostu młodo wygladam i glos tez nie mam jak 20-Latek.

 

 

 

 

 

Ps;Przepraszam że się wypowiedziałem ale nie zgadzam się z wypowiedzią Happy i musiałem napisać swoje zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem z tym Panem dzisiaj i szczególnie niczym się nie wyróżniał. Mikra brak(albo nie używa), grą też się nie wyróżnia, nie widziałem, żeby brakowało mu kultury, jedyne co rzuciło mi się w oczy, to co rundę proszenie o broń.

 

Neutral

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...