Skocz do zawartości
M@R!O

Podanko na Moda

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: M@R!O

Wiek: 18 wiosen

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Duże. Posiadałem już funkcję Moderatora TS3 na teamspeaku MG.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście.

Dlaczego własnie Ty?: Ponieważ często siedzę na TSie, zawsze wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Poza tym jestem spokojny, lubię pomagać użytkownikom, mam duże doświadczenie. 

Staż na sieci: 22 miesiące.

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Jeszcze lepszą atmosferę,  porządek, szybką pomoc użytkownikom naszego TS'a.

 

Edytowane przez M@R!O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie jest to najlepsze podanie jakie może być. :) Oczywiście @Maajkeel jak i @BoobSON mają duże szanse żeby zostać Modkiem Tsa. To będzie ciekawa walka pomiędzy tymi osobami. :)

Jestem jak najbardziej na TAK!

Miły

Kulturalny

Pomocny

Dużo czasu spędza na TeamSpeaku

Powodzonka Mariusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był już moderatorem TS'a jak i forum, gdyby nie zrezygnował pewnie dalej piastowałby te funkcje.
Jestem na tak chociaż Master pewnie napisze tak jak reszcie, że są lepsi kandydaci na to stanowisko.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

+Jedno z najlepszych podań jakie sa jak nie najlepsze

+Aktywny

+Zaufany człowiek

+Były mod

-Czasami rządziłeś się na forum jakbyś był nie wiadomo kim. Może się to zmieniło nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...