Skocz do zawartości
d3j0t

Player one

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pLaYeR OnE________!
Wiek: 34
Doświadczenie (w byciu adminem):ok 3 lat
Znajomość AMXX (W skali 1-10):było z 9 ale to kwestia przypomnienia sobie bo miałem przerwę z 2 lata
Staż w CS-sie:oooo od wersji 1.0 to będzie z 18 - 20 lat? dokładnie nie pamiętam
Steam / NonSteam:  STEAM_0:0:19846052
Dlaczego Ty: Gram popołudniami i wieczorem , adminów brak i nie da się grać
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:ok 2-3 godz dziennie i co drugi weekend prawie całe dnie
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/pLaYeR OnE________!/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

+ aktywny

+ kulturalny

+ zgłasza u@

+ wiek i staż

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Maxi King napisał:

na serwerze jesteś i to się szanuję :D Ale forum też jest ważne popraw aktywność na forum

Nie miałem potrzeby wchodzić na forum. Zawsze byli admini na serwerze , nie miałem robionych ss`ów. Jeśli będę adminem na serwerze to  obowiązkiem będzie zaglądać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 5.03.2017 o 14:16, d3j0t napisał:

Nie miałem potrzeby wchodzić na forum. Zawsze byli admini na serwerze , nie miałem robionych ss`ów. Jeśli będę adminem na serwerze to  obowiązkiem będzie zaglądać na forum.

Masz moje tak :D mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i będziesz zaglądał na forum.

 

@aquax @Ania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
YXOArtw.png
Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...