Skocz do zawartości
SQNFUN

Nabijanie reputacji, ram pam pam pam!

Rekomendowane odpowiedzi

Aż nie mogę ominąć tej skargi bez odpowiedzi . @SQNFUNdobrze pisze bo od razu widać kiedy konta zostały założone i dziwnym trafem 4 konta daly reputację w te same tematy . Moim zdaniem powinno się zabrać mu ta reputację. Nie wiem czy On wie ale każdy reputację zbiera uczciwie . Dodatku jest Adminem i co chciał jednym słowem zabłysnąć ta reputacja? Dla Mnie to jest śmieszne tak jak On jeżeli sam nie umi wymyślić nick tylko odgapił od  тoмaѕѕ ツ chłopakowi ewidentnie sie nudzi ,uczepil sie noo  . Nie wiem co z Nim zrobicie ale moim zdaniem jaka karę powinien dostac to zabrać reputacje no chociaż bym zostawila mu 1reputacje . To na tyle :)

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwoliłem sobie przejrzeć te profile oszczędzając pracę komuś innemu. Wszystkie konta mają identyczne IP, więc albo zgraja kolegów za namową założyła konta na jego komputerze, albo sam postanowił zabłysnąć. Tak czy siak błyszczy intelektem zdzierając kolana za kilka punktów reputacji. Całe życie otaczają nas debile :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...