Skocz do zawartości

  Consecuente

  OpiekunMINECRAFT

  Consecuente wygrał w ostatnim dniu 1 Kwiecień

  Consecuente ma najbardziej lubianą zawartość!

  7 obserwujących

  O Consecuente

  • Ranga
   Debiutant II

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   http://steamcommunity.com/id/Consecuente/

  Ostatnio na profilu byli

  2 634 wyświetleń profilu
  1. Consecuente

   Ale jak co? Może zwiększ rozdzielczość wyświetlacza, bo tam ani piksela nie widać a idealnie ostry obraz. Zwyzywałbym Cię ale wiesz, cenzura. Także no.
  2. Consecuente

   @Gustaw ale przypierdalasz się do prosa kolejny raz.
  3. Consecuente

   @RYBSON przecież Ty masz mleko pod nosem
  4. Consecuente

   @femarix [P] Panie Tomku odpowie pan w ogóle na te pytania ? xD [O] No ba, choćby po to by Cię nominować na kolejną ofiarę. @B2K [P] Dlaczego Gustaw to śmieć? [O] Bo mu jedzie i "aaaa @Gustaw leeeeessssszzzzzzzcccccczzzzzz" @asassin432 [P] 3 gry, w które najbardziej lubisz grać. [O] CSGO, Fifa tylko z @aquax, badminton ale nie mogę [P] CS:GO, 1.6 czy inny? [O] CSGO czy inny [P] Grałeś w Fortnite? xD [O] No oczywiście [P] Dlaczego Fortnite to g**no? [O] Bo gównixy w niego grają i jakieś zryte budowle się stawia. [P] Ulubione danie? [O] Czarnina [P] Możesz uratować 2 osoby z Multi-Head'a przed śmiertelnym wirusem. Kogo uratujesz? [O] Wirusa, bo nie ma szans przeżycie w tym gównie. [P] Kebab czy Pizza? [O] Nic z tych rzeczy. [P] Jeżeli Kebab to na cienkim czy grubym? Łagodny,ostry czy mieszany? [O] Jest mi przeogromnie obojętne jak go nie będę jadł. [P] Jeżeli pizza to jaka? ( tylko nie hawajska!!! ) [O] Najbardziej bym nie zjadł frutti di mare, ale równie bardzo pogardzę każdą inną włącznie z hawajska. [P] Ulubiona gra Battle Royale? [O] Najwięcej w BR mam przegrane w PUBG. [P] Grałeś we FNAF-a? [O] W co? [P] Fajnie się odpowiada? Ale to jeszcze nie koniec! [O] Skoro musisz [P] Truskawka, czereśnie , maliny i wiśnie? Ułóż w kolejności Według cb najsmaczniejszej. [O] Nektaryny, pomelo, czereśnie, truskawki, ... pizza, kebab, ... wiśnie [P] Ulubiony e-sportowy gracz? [O] Neo [P] Kto najlepszy z digla na scenie e-sportowej? [O] Urwał, oczywiście że @NeQ [P] Najlepszy awp-er na scenie e-sportowej? [O] Z awupy najlepsze full auto ciśnie... ja [P] Kończymy? [O] Błagam @aquax [P] Jak to jest być przegrywem w fife? [O] Odwrotnie proporcjonalnie do główek panienki Ronaldo [P] Dlaczego bilardzik jest oczywiście do Ciebie? [O] Bo aquax to śmieć i fartuch [P] Czy Paweł zrobi jutro Paintballa? [O] Przecież to oczywiste. [P] WrUć ok? [O] KO [P] Czy żałowałeś kiedyś że się tu znalazłeś? [O] Że niby już przestałem? @z.r.a.z. [P] Co u dzieciaczka? [O] Jakby sama odpowiedziała "dobrze"[P] Pijesz jeszcze te wina za 3,95? [O] Tylko. @RYBSON [P] Nauczysz mnie alfabetu krzesła? [O] Za tępy jesteś, nie łykniesz @Bene [P] Tata, masz już kupioną trumnę? [O] Dębową z sosny [P] Przyjedź na zlot. (?} I weź ze sobą córki kolegów [O] Nie przyjadę, córki są moje i będę je miał ile będę chciał. [P] c(: [O] jwcjhgyuc @VisTeR.' [P] Jak to jest zamykać tabelę od góry? [O] Tak jak otwierać od dołu tylko odwrotnie [P] Jak to jest boostować taką osobę jak ja? [O] łatwo i nieprzyjemnie, zagramy? [P] Dlaczego parówax bije Cię w fifie? [O] Bo jest najlepszy w Polsce, w ssaniu. Teraz będzie się produkował Krystek @femarix popierdułka. @Max.Bugs stworzyłem jutro. Nie pozdrawiam nikogo z administracji, ani żadnego admina, citery górą.
  5. Consecuente

    zamknięty

   [P] Ale na pewno? [P] Masz już wichajster? [P] Zapamiętałeś "wihajster, nie wichajster"? klik [P] Czemu Pawełek ma Piotr w nicku?
  6. Consecuente

   Synu, wkurwiłeś ojca @Bene Temu: [P] Kogo chcesz pozdrowić? [O] O cholleeeerrrra. @aquax @Malu @Ania @VisTeR.' @SadoS @Missia I Pan Szymon + wszystkie inne szkopy o których akutalnie nie pamiętam albo pamiętam i celowo ich nie wymieniłem @Bene No i to rozumiem
  7. Consecuente

   No to esport to nie esport bo dzieciaki potrafią machać myszką. Nogą też potrafią. Piłka nożna to nie sport. Ręka też: odpada siatkówka, szczypiorniak, koszykówka itp, itd.
  8. Consecuente

    zamknięty

   Proszę moderatora o dodanie warn`a zjebiksowi @aquaxza obrażanie niewinnej pani z Krzętowa @Baniatowaty @aureox @FunnyPuma @Ripton @RYBSON @senor
  9. Consecuente

   Pojebało Cię śmieciu @RYBSON`ie?
  10. Consecuente

    zamknięty

   [P] Dlaczego masz zryty łeb? [P] Nawiązując do odpowiedzi na pytanie wyżej, nie interesuje mnie Twoje zdanie na mój temat więc dlaczego obrażasz @Gustaw`a, tego śmiecia?
  11. Consecuente

    zamknięty

   No to wypierdalaj i nie wrUć
  12. Consecuente

   Kropka w kropkę, ale: tamta istota nie zastrzegła sobie praw i pochodzi z pomorskiego, nasza autorka również pochodzi z pomorskiego ale już sobie zastrzegła prawa, jest nadzieja, że obie panie to jedna pani.
  ×