Skocz do zawartości
Demon95

Klasa karabiner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie klasy karabiner. Klasa karabiner jest napisane ze ma 20% wiekszy dmg z ak 47 mi sie zdaje ze klasa karabiner ma duzo wieksze dmg z ak 47 . Wczesniej jak gralem na serwerze klasa karabiner posiadala apteczke i bylo z nia szanse sie mierzyc ale teraz jak wrocilem z powrotem na serwer to jak zacząlem grac to mi sie zdaje ze ta postac ma znacznie wiekszy dmg. Wczesniej klasa czolgista o przykladowo 125 lvl mialem duze szanse aby pocisnac karabinera 200+ wiem ze czolgista to klasa premium ale teraz jak gram czolgista to nawet nie mam szans z karabinerem. Zaraz bedzie ze placze na ta klase otoz nie tylko mam takie odczucie ze ta klasa ma zdecydowanie za duzy dmg. Pozdrawiam Demon ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie jest ok. ( Nie chce cie obrażać ani urazić ale jak ktoś umie grać to najgorszą klasa premke pociśnie). Ja grałem czołgiem i wiem że ta klasa spokojnie zabije teraz karabinera fakt przedtem był problem bo miał tą apteczke ale teraz to ja nie widzę problemu. Czołgista według mnie jest jedną z lepszych premek jak dla mnie.Tyle w temacie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś po prostu nie była ta klasa grywana,teraz gra nią co 3 osoba na serwerze,ale problem jest taki dla jednej osoby zmiany klasy nie zostaną wprowadzone... Albo zmień klasę,albo naucz się grać z takim karabinierem jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gosciu kiedys ta klasa tez byla grywana ale moze ty wtedy nie grales i wiem jakie bylo starcie z karabinerami wiec nie gadaj mi ze nie byla grywana jak teraz zaczela byc grywana to nagle jej usuneli apteczke to tez dziwne.

Edytowane przez Demon95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdybyś był obeznany  to wiedzialbys dlaczego zostały wprowadzone takie zmiany klasy a nie inne. Nic nagle nie usuneli o tym była już dyskusja. @Ania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przez to, że forum nie działało jakiś czas, nie ma już starych tematów odnoście karabinera. Klasa ta była zmieniana, ustalone z graczami, więc nie widzę powodu aby znowu ją zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...