Skocz do zawartości
kitmax

[ZAAKCEPTOWANE] Kat (miły pomocnik XD )

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kat (ale planuje zmienić bo w gameTracker znalazłem ich z 1900 stron po 15 ) 
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem): duże (6lat z przerwą łącznie 2,5 roku
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6 +  bo robiłem paczki do lanów w szkole 
Staż w CS-sie: od 10 lat 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: byłem adminem bardzo wiele razy ( pierwszy raz w wieku 12lat)  a na serwerze jest mało adminów a często ludzie wbijaja na serwer z czitami ( najczęściej ci sami )
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:od 2-6 ( a nawet docałego dnia)
Kontakt:Steam
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/KAT/80.72.40.110:27008/

Niestety gametracker nie działa do końca dobrze ponieważ grałem dziś mini. 4h a na stronie jest tylko 1h 

Edytowane przez kitmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W ciagu miesiaca grales 9dni, sadze ze lepiej po godzinie dziennie wejsc nizeli siedziec caly ale co 3 dzien. 

Ja wogole Cie nie moge skojarzyc, z uwagi na plage dosłownie PLAGE cziterow i lamania regulaminu jestem na TAK.

Doswiadczenie masz, watpie ze ktos 12latkowi dal admina ale 10lat stazu to duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był to busedbulid w chwili kryzysu z cziterami a gram tu od mniej niż tydzień lecz spodobał mi się ten serwer i to bardzo

Edytowane przez kitmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kitmax nie pisz masy bezsensownych postów. Napisz jeden i w nim edytuj. Myślę, że co do stażu trochę zawyżyłeś, ale jestem na tak. Zgłaszasz mi każdą osobę, jesteś osobą pozytywną, doświadczenie już jakieś masz więc jak dla mnie dobry kandydat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...