Skocz do zawartości
Mirabi

Propozycje na serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Lubię kiedy wszystko jest idealnie perfekcyjnie zrobione. Dlatego też często piszę propozycje. Będziecie musieli się przyzwyczaić ^^ Dobra to ja zaczynam, bo dużo tego będzie :)

 

* Plugin od RoundSoundów - najlepiej jakby był to ten sam na każdym serwerze. Proponuję, żeby był dostępny pod następującymi komendami:

"say /roundsound"

"say_team /roundsound"

Tylko pod tymi dwiema komendami.

 

* Plugin od Info po śmierci - również nalegam, żeby był ten sam na każdym serwerze na którym jest to wymagane [PODKREŚLAM: NA SERWERACH NA KTÓRYCH JEST TO WYMAGANE], a nie np. na Only AWP. Nie rozumiem po co tam jest ten plugin. Proponuję także, żeby był pod tymi komendami:

"say /rs"

"say_team /rs"

"say /resetscore"

"say_team /resetscore"

"say /reset"

"say_team /rs"

 

* MOTD od VIPów - najlepiej, żeby było w nowoczesnym stylu, i na każdym serwerze z tym pluginem takim samym stylem, lecz ze zmianami zależnie od przywilejów (czyt. dodatków dla VIPa) na serwerach.

 

* Komenda przenosząca na inne serwery MH.pl - plugin przydatny, najczęściej dla adminów więcej niż jednego serwera. A więc proszę o aktualizację pluginu, dodanie go (czyt. danego pluginu) na każdy serwer. Niech będzie dostępny pod tymi komendami:

"say /serwery"

"say_team /serwery"

"say /serwer"

"say_team /serwer"

"say /servers"

"say_team /servers"

"say /server"

"say_team /server"

"say /s"

"say_team /s"

 

* Oczyszczenie serwerów ze zbędnych pluginów - chodzi po prostu o usunięcie niepotrzebnych pluginów i naprawienie różnych błędów (np. podczas wejścia na serwer Only AWP otwiera mi się automatycznie menu, nie wiem dlaczego, albo usunięcie pluginu od info na serwerze Only AWP  - trochę dziwne to jest, że takowy plugin jest na tym serwerze.

EDIT: Jeszcze proponuję wgrać przenikanie na każdy serwer, oraz Ping Kicker.

Mam nadzieję, że rozważycie te propki. Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie wątku. Dziękuję i pozdrawiam

 

Mirabi

Edytowane przez mirabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.03.2017 o 16:47, mirabi napisał:

Plugin od RoundSoundów - najlepiej jakby był to ten sam na każdym serwerze

Wykonalne ale problematyczne - na części serwerów lepiej działa inny plugin, na innych serwerach jeszcze inny (np. na GO modach jeśli dobrze pamiętam altendroundsound crashował, natomiast na DD2/INF itp. działa wybornie).

Dnia 26.03.2017 o 16:47, mirabi napisał:

Komenda przenosząca na inne serwery MH.pl - plugin przydatny, najczęściej dla adminów więcej niż jednego serwera. A więc proszę o aktualizację pluginu, dodanie go (czyt. danego pluginu) na każdy serwer.

Według mnie zbędne, bo wpisując /serwer i tak jest więcej klikania niż przejście na serwer przez menu CSa (tym bardziej że Support Admini są tylko na steam).

 

Dnia 26.03.2017 o 16:47, mirabi napisał:

Oczyszczenie serwerów ze zbędnych pluginów

Dlatego ww plugin nie został wgrany ^ ^' Reszta serwerów jest regularnie sprawdzana pod tym kątem (prócz GO MODów - póki co FireMachine i Aquax je szlifują i oni się nimi zajmują). Oczywiście, nie mówię tutaj o serwerach gdzie jest Opiekun - to oni muszą dbać o ten porządek i potem są z tego rozliczani.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...