Skocz do zawartości

[BEZ UB] Odwołanie


Demon95

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Demon

Godzina , data zdarzenia: 29.03 2017 okolo godziny 16:40

Mapa : de_dust

STEAM_ID / IP: 83.9.1.210

Uzasadnienie: Upominalem sie o rakietki w klasie rusek bo sa strasznie wkurzajace jak kto tylko rakietkami cisnie pozniej jak wyszedlem z serwer na ts powiedzieli mi ze admin napisal ze ja poszedlem plakac na te rakiety to wrocilem na serwer i chcialem to wyjasnic oczywiscie byla jawna prowokacja z strony admina. Oczywiscie dalem sie poniesc emocjem i napisalem zeby nie odzywal sie tak do taty admin MoNt3 zaczal cos pisac ze jestem dzieckiem to ja napisalem ze spytaj sie mamy admin w tym momencie wlepil mi bana na 3h ze mam odpoczac w tym momencie admin wedlug mnie naduzyl wladzy. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Demon95 wjechałeś w tym momencie już w temat rodziców  ,, że  jestem dzieckiem'' a ty na to ,,ze spytaj sie mamy'' zasugerowałeś  adminowi że ( spotykasz się z jego mamą bądź coś wyprawiasz z nią. To mogło być prowokacją dla admina  bo ( zaczynanie takich rozmów i wspominanie o rodzicach , oznacza ban w zależności do jekiego stopnia złamiesz regulamin i jak poczuje się admin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem już ;)

Gracz demon prowokował od 2 albo 3 map i płakał cały czas o rakietki nawet inni gracze i admini zwracali mu uwagę żeby dał sobie spokój bo on jedyny narzeka, potem było cały czas że jestem zerem dzieckiem itd ze grać nie umiem tylko rakietkami.

Następna sprawa odpuściłem mu na mapie de_rats za groźbę ale na dd już niestety nie za bardzo sobie pozwalał dorzucam 2 ss do sprawy

http://www36.zippyshare.com/v/nnOQYo8x/file.html

http://www36.zippyshare.com/v/afFE4Eq2/file.html

Ps. Sorki że tak długo ale byłem na 2 końcu Polski dzisiaj i sorki że nie spakowałem ;)

Pozdrawiam MoNt3 

@BeZzi
@happy

Edytowane przez MoNt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...