Jump to content

Recommended Posts

Posted

Siema, nie wiem czy dobrze napisałem tutaj ale nie mogłem znaleźć gdzie, mam bana na Ip po zainstalowaniu z waszego źródła cs'a czemu ? 

You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : [RESSIER] 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1110772854 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 31.0.123.1

 

Nick: GetPower*

Pozdrawiam.

Posted
2 minuty temu, sobek16nth napisał:

Zresetowałem jakoś ale dalej nie można wejść bo wyskakuje to samo IP a ja już mam inne...

Wtf?

Pokaż wycinek z konsoli. Ten obecny

Posted

AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : [RESSIER] 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1110772854 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 31.0.123.139

 

pokazuje wciąż to samo 

Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...