Skocz do zawartości
Redcode

Redcode | PSYCHO wita się

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, exe.cfg [^] napisał:

Cześć

@Natsu!W późniejszym czasie Fairy Tail robi się nudne ;-; Aczkolwiek pierwszy sezon przypadł mi do gustu.
Drugi same filery doprowadzały że człowiek spał na siedząco :v 

Powiem Ci, ze filerow nie ogladalem, najpierw wole obejrzec odcinki oparte na mandze a dopiero potem jak juz anime cale skoncze za filery sie biore :D co do reszty mi sie oba sezony podobaly :D w 2gim bylo bardziej wprowadzenie do tego kim Natsu tak naprawde jest, bardzo mi sie podobal watek z tartarosem, walka Igneela z Acnologia, watek z ojcem Greya tez byl super :D no i watek z brama ktora smoki wyszly tez byl spoko :D mi tam sie oba sezony bardzo podobaly, czekam z niecierpliwoscia na Dragon Cry oraz 3ci sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, Natsu! napisał:

Powiem Ci, ze filerow nie ogladalem, najpierw wole obejrzec odcinki oparte na mandze a dopiero potem jak juz anime cale skoncze za filery sie biore :D co do reszty mi sie oba sezony podobaly :D w 2gim bylo bardziej wprowadzenie do tego kim Natsu tak naprawde jest, bardzo mi sie podobal watek z tartarosem, walka Igneela z Acnologia, watek z ojcem Greya tez byl super :D no i watek z brama ktora smoki wyszly tez byl spoko :D mi tam sie oba sezony bardzo podobaly, czekam z niecierpliwoscia na Dragon Cry oraz 3ci sezon :D

Poza Fair coś oglądasz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Redcode napisał:

Poza Fair coś oglądasz? ;)

Jasne, trzymaj :P tutaj masz wszystkie anime jakie obejrzalem do tej pory i anime ktore mam zamiar obejrzec jeszcze :D no i wiadomo, jak juz obejrze to co mam w planach to poszukam kolejnych anime do ogladania :D

https://myanimelist.net/animelist/zKenpachi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, NaPewnoNieMaGGik napisał:

Czesc :)

Hejo, co tam?

3 minuty temu, Natsu! napisał:

Jasne, trzymaj :P tutaj masz wszystkie anime jakie obejrzalem do tej pory i anime ktore mam zamiar obejrzec jeszcze :D no i wiadomo, jak juz obejrze to co mam w planach to poszukam kolejnych anime do ogladania :D

https://myanimelist.net/animelist/zKenpachi

To hardo XD Ja to mam wąskie grono anime, jakoś tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Redcode napisał:

Ja też sporo lat oglądam anime, ale nie w moim stylu żeby oglądać xxxxxx anime :P Mam kilka swoich konkretnych i ich się trzymam,

Powiem Ci wszystkie anime "ecchi" jakie obejrzlaem to wszystkie zostaly polecone przez znajomych ze wzgledu na ciekawa fabule, i powiem Ci, ze fabula wiekszosc ma naprawde spoko :P ja najabrdziej patrze w anime na fabule i przekaz jaki takowe anime niesie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Natsu! napisał:

Powiem Ci wszystkie anime "ecchi" jakie obejrzlaem to wszystkie zostaly polecone przez znajomych ze wzgledu na ciekawa fabule, i powiem Ci, ze fabula wiekszosc ma naprawde spoko :P ja najabrdziej patrze w anime na fabule i przekaz jaki takowe anime niesie :P

Otóż, też się tego trzymam. Lepiej fabuła i przekaz, niż nuda i brak przekazu. Dlatego Naruto na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Natsu! napisał:

Oj tak, Kaneki Ken :D w wersji z bialymi wlosami byl wyebany ogolnie polecam tez death note, bleacha, fairy tail, akame ga kill, atak tytanow i duuuzo wiecej anime moge polecic z dobra fabula :D 

Death Note oglądałem <3 Lubię takie kryminalne anime.

Muszę Ci przyznać rację, że był wyebany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Natsu! napisał:

Jesli lubisz kryminalne typowo to polecam Another, dosc ciekawa fabula :D

Słyszałem o Another, ale nie mogę się zebrać, ale zapamiętam i też mi ta dziewczynka przypomina Kanekiego z tą opaską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, exe.cfg [^] napisał:

@Natsu!Jeszcze 144 serie i mnie przebijesz :/
Co do Fairy Tail. Nie było złe ale i na pewno inne serie mogły by je przebić. :D
Ciężko znaleźć coś wartego uwagi. :D

@Redcode Psycho-Pass. Na pewno Ci się spodoba c:

Wiadomo ale jak narazie fairy tail, naruto i bleach z tych dluzszych anime (tasiemcow) mi sie najbardziej spodobaly :D  MAL'a masz?

 

1 godzinę temu, Redcode napisał:

Słyszałem o Another, ale nie mogę się zebrać, ale zapamiętam i też mi ta dziewczynka przypomina Kanekiego z tą opaską.

Dokladnie tak, mi tez Ken'a przypominala troszke jak zaczynalem ogladac, ale tak jak mowie fabule ma spoko anime dobre na sto pro Ci sie spodoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...