Redcode Posted April 1, 2017 #438140 Posted April 1, 2017 (edited) Cześć i czołem panowie, i panie. Mam na imię Sebastian, i mam 22 lat na karku. Interesuję się anime, muzyką, grami, książkami, alkoholem. Anime oglądam od dzieciaka, zaczęło się od "Naruto" i "Król Szamanaów" Muzyką zaraziłem się jakoś sam z siebie, słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, ale hip hop for ever. Grami zaraził mnie kolega z dzieciństwa, pierwszą grę jaką zagrałem to chyba była Prince of Persia, jeszcze ta co tylko w góra + dół i lewo + prawo się chodziło. Książki zacząłem czytać w gimnazjum, nie pamiętam jaką pierwsza przeczytałem, ale muszę mieć chęci i motywację do tego. Aktualnie czytam Kryminał "Nie mów nikomu" Cobena Harlana. Alkoholem, heeheh... Długa historia "Polak nie kaktus, pić musi" A na wasze servery trafiłem przypadkiem , poprzez tą wyszukiwarkę na CS. Wcześniej grałem na innym serverze, ale zaczęło się tam pier* i pełno cziterów zaczęło przychodzić. Dalej nie wiem co napisać, więc na tym koniec. Pozdrawiam. Edited April 6, 2017 by Redcode
fluuoreQ Posted April 1, 2017 #438152 Posted April 1, 2017 (edited) Witam Zapraszam Na CS:GO MOD + BF4 Edited April 1, 2017 by fluuoreQ Podpis
venividiwandi Posted April 2, 2017 #438251 Posted April 2, 2017 Siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Missia Posted April 6, 2017 #439159 Posted April 6, 2017 Hejka, zedytuj przywitanie, ponieważ nie można pisać cały tekst kolorkiem. @Redcode Ja mogę xD
Redcode Posted April 6, 2017 Author #439226 Posted April 6, 2017 2 godziny temu, Missia napisał: Hejka, zedytuj przywitanie, ponieważ nie można pisał cały tekst kolorkiem. Jenyyy... tak źle, tak nie dobrze, ale to ruzofy! PS. Pisać* i przed emotikoną nie stawia się kropki
WolfIDraV Posted April 6, 2017 #439320 Posted April 6, 2017 O ktoś co też ogląda anime Witaj na sieci
Redcode Posted April 7, 2017 Author #439406 Posted April 7, 2017 17 godzin temu, WolfIDraV napisał: O ktoś co też ogląda anime Witaj na sieci Ktoś co też ogląda anime., to nie mam tutaj mangozjebuf?
Redcode Posted April 7, 2017 Author #439407 Posted April 7, 2017 Dnia 6.04.2017 o 15:33, Missia napisał: Hejka, zedytuj przywitanie, ponieważ nie można pisać cały tekst kolorkiem. @Redcode Ja mogę xD Nie możesz lol XD
WolfIDraV Posted April 7, 2017 #439408 Posted April 7, 2017 2 minuty temu, Redcode napisał: Ktoś co też ogląda anime., to nie mam tutaj mangozjebuf? Może jest ktoś ale ci nie powiem kto bo sam nwm. Jedynie kojarzę @Natsu!
Redcode Posted April 7, 2017 Author #439411 Posted April 7, 2017 9 minut temu, WolfIDraV napisał: Może jest ktoś ale ci nie powiem kto bo sam nwm. Jedynie kojarzę @Natsu! A spoko
Natsu Dragneel Posted April 7, 2017 #439414 Posted April 7, 2017 (edited) Za manga srednio przepadam, naruta i bleacha mange przeczytalem jedynie no i mysle nad fairy tail bo sie doczekac 3ciego sezony nie moge, epicka wyebioza polecam fairy tail! Witam, witam Edited April 7, 2017 by Natsu!
Redcode Posted April 7, 2017 Author #439415 Posted April 7, 2017 2 minuty temu, Natsu! napisał: Za manga srednio przepadam, 2-3 przeczytalem moze Witam, witam Ja mangi w życiu nie przeczytałem, wole anime
Natsu Dragneel Posted April 7, 2017 #439419 Posted April 7, 2017 Teraz, Redcode napisał: Ja mangi w życiu nie przeczytałem, wole anime Mam to samo, ale powiem Ci, ze jak skonczylem ogladac Naruta, Bleacha no i teraz fairy tail to sie powstrzymac nie moglem, nie moglem sie strasznie doczekac do bedzie dalej w kolejnych sezonach, ale mysle, ze jednak fairy tail mangi czytal nie bede, wole jednak poczekac na anime podczas ogladania byc zaskoczonym wyebistoscia tego anime niz przeczytac czarno biala mange i mniej sie ekscytowac samym anime
Redcode Posted April 7, 2017 Author #439421 Posted April 7, 2017 3 minuty temu, Natsu! napisał: Mam to samo, ale powiem Ci, ze jak skonczylem ogladac Naruta, Bleacha no i teraz fairy tail to sie powstrzymac nie moglem, nie moglem sie strasznie doczekac do bedzie dalej w kolejnych sezonach, ale mysle, ze jednak fairy tail mangi czytal nie bede, wole jednak poczekac na anime podczas ogladania byc zaskoczonym wyebistoscia tego anime niz przeczytac czarno biala mange i mniej sie ekscytowac samym anime No dokładnie Ja teraz mam krótką przerwę, ale zacznę oglądać to pewnie z fotela nie będę wstawać
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
17
10
3
2
Popular Days
Apr 7
35
Apr 1
11
Apr 6
5
Apr 2
1
Top Posters In This Topic
Redcode 17 posts
Natsu Dragneel 10 posts
exe.cfg [^] 3 posts
Xiaulin 2 posts
Popular Days
Apr 7 2017
35 posts
Apr 1 2017
11 posts
Apr 6 2017
5 posts
Apr 2 2017
1 post