Skocz do zawartości
Redcode

Redcode | PSYCHO wita się

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem panowie, i panie.

Mam na imię Sebastian, i mam 22 lat na karku.

Interesuję się anime, muzyką, grami, książkami, alkoholem.

Anime oglądam od dzieciaka, zaczęło się od "Naruto" i "Król Szamanaów"

Muzyką zaraziłem się jakoś sam z siebie, słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, ale hip hop for ever.

Grami zaraził mnie kolega z dzieciństwa, pierwszą grę jaką zagrałem to chyba była Prince of Persia, jeszcze ta co tylko w góra + dół i lewo  + prawo się chodziło.

Książki zacząłem czytać w gimnazjum, nie pamiętam jaką pierwsza przeczytałem, ale muszę mieć chęci i motywację do tego. Aktualnie czytam Kryminał "Nie mów nikomu" Cobena Harlana. 

Alkoholem, heeheh... Długa historia "Polak nie kaktus, pić musi" :D

A na wasze servery trafiłem przypadkiem , poprzez tą wyszukiwarkę na CS. Wcześniej grałem na innym serverze, ale zaczęło się tam pier*  i pełno cziterów zaczęło przychodzić.

Dalej nie wiem co napisać, więc na tym koniec.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Redcode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Missia napisał:

Hejka, zedytuj przywitanie, ponieważ nie można pisał cały tekst kolorkiem. :D 

Jenyyy... tak źle, tak nie dobrze, ale to ruzofy!

PS. Pisać* i przed emotikoną nie stawia się kropki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za manga srednio przepadam, naruta i bleacha mange przeczytalem jedynie no i mysle nad fairy tail bo sie doczekac 3ciego sezony nie moge, epicka wyebioza polecam fairy tail! :D   Witam, witam 

Edytowane przez Natsu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Redcode napisał:

Ja mangi w życiu nie przeczytałem, wole anime :D

Mam to samo, ale powiem Ci, ze jak skonczylem ogladac Naruta, Bleacha no i teraz fairy tail to sie powstrzymac nie moglem, nie moglem sie strasznie doczekac do bedzie dalej w kolejnych sezonach, ale mysle, ze jednak fairy tail mangi czytal nie bede, wole jednak poczekac na anime podczas ogladania byc zaskoczonym wyebistoscia tego anime niz przeczytac czarno biala mange i mniej sie ekscytowac samym anime :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Natsu! napisał:

Mam to samo, ale powiem Ci, ze jak skonczylem ogladac Naruta, Bleacha no i teraz fairy tail to sie powstrzymac nie moglem, nie moglem sie strasznie doczekac do bedzie dalej w kolejnych sezonach, ale mysle, ze jednak fairy tail mangi czytal nie bede, wole jednak poczekac na anime podczas ogladania byc zaskoczonym wyebistoscia tego anime niz przeczytac czarno biala mange i mniej sie ekscytowac samym anime :D

No dokładnie :D Ja teraz mam krótką przerwę, ale zacznę oglądać to pewnie z fotela nie będę wstawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...