Skocz do zawartości

  Tomass ツ

  Użytkownik

  O Tomass ツ

  • Ranga
   ★ S Z E R I F ★
  • Urodziny 06.04.2001

  Informacje

  • Imię
   Tomek
  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  5 760 wyświetleń profilu
  1. Tomass ツ

   Oczywiście ja też za,można łatwo dojść do osoby która tego flesha wyrzuciła i dać upomnienie (jak nie posłucha) bana
  2. Tomass ツ

    zamknięty

   Wbiłem dziś 1 raz na serwer po tej przemianie,patrzę a tu 25-30fps,pingi skaczą niekiedy większości graczom,gra niepłynnie działa,przed resetem było wszystko fajnie,a teraz lipa..
  3. Tomass ツ

   Oczywiście TAK. +Aktywny +Kulturalny +Mikro +Wiek +Długi staż
  4. Tomass ツ

   Jeszcze się przyłącze i napisze o problemach: Przenikanie to raz do włączenia,a strasznie denerwująca sprawa to wymiana którą można dać raz na jakiś czas a potem czekania z 2 minuty..
  5. Tomass ツ

   No bardzo fajnie będzie teraz zrobione tylko opisałem tu wszystko co do naprawy bo zgłaszane kilkakrotnie i żale na serwerze .. Z tematem się wcześniej nie zapoznałem.
  6. Tomass ツ

   Zgłaszałem kilkakrotnie aquaxowi:sprawdź logi bo zgłaszają mi,że bugują,ale on jak widać nic z tym nie robi,więc niech robią co chcą na tych serwerach Nawet administrator nie raczy zajrzeć w ten temat i zrobić porządek na serwerze.. W ogóle nic nie dopracowane na #2,tyle,że serwer stoi.. Pierwsza sprawa Rynek działa,ale nikt nawet z niego nie korzysta,bo sprzedaje się za stattraki? Na co komu te stattraki? Jeśli już stoi ten rynek to zrobić to z kluczami wtedy od razu by się tam ruch zrobił.. Druga sprawa zrobiłem sam rsy nagle znikły? Teraz lipa na końcach rund... Jeśli komuś nie pasuje to przecież może sobie wyłączyć i po sprawie a nie od razu usuwać.. Trzecia sprawa gdy nie żyjemy (ADMINI) nie możemy pogadać sobie z własnym teamem,tylko admini mogą sobie gadać a w tym przypadku mam gadać sam ze sobą.. (Zgłaszane kilkakrotnie nadal nie naprawione..) Trzecia sprawa przed resetem zrobić porządek z mapami,zostawić jednego de_dust2 zwykłego a nie jakaś mapa de_dust2_go która powoduje lagi na serwerze,jeszcze są niby dodane mapy rats,css_dust2 które w ogóle nie pojawiają się w głosowaniu z czego grane są jedne i te same mapy.. ZERO zaangażowania w stronę serwerów.. Zgłosiłem się parokrotnie na opiekuna serwera,ale aquax widocznie szuka kogoś lepszego.. więc proszę chociaż o zainteresowanie się serwerem,bo gracze narzekają,że 0 zaangażowania w stronę serwera i słusznie,też się z tym zgadzam w 100% .. To tyle ode mnie.Pozdrawiam
  7. Nick: Tomass ツWiek: 16Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem tu adminem nie raz,a także opiekunem tego serwera.Znajomość AMXX (W skali 1-10):7Staż w CS-sie: Ok. 6 latSteam / NonSteam: SteamDlaczego Ty: Dużo osób mnie zna na tym serwerze,pełniłem funkcję nie raz i nie sprawiałem żadnych problemów.Adminów jest mało a dodatkowe rączki do pracy się przydadzą,bo nie raz byłem świadkiem niemiłych sytuacji na serwerze,a adminów brak.Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4 HKontakt:Steam,ForumLink do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Tomass ツ/80.72.33.58:27275/ Godziny nie są rewelacyjne,ale od paru dni zacząłem grać na tym serwerze i tam zostaję,więc to jest mały problem i wszystko można nadrobić. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania,pozdrawiam
  ×