Skocz do zawartości
Airhere98

[BEZ UB] Odwolanie AIR

Rekomendowane odpowiedzi

Ban sprawdzony na stronie AMXBans, z tego co widze jest ich az 4, od graczy sie dowiaduje, że ktoś paraduje na moim nicku. Prosze o szybkie informacje jesli ktos cos wie na ten temat

 

Nick Air

Steam IDSTEAM_0:4:553545182

SteamCommunity ID 76561199067356096

Adres IP Ukryty

Typ BanaSteamID

Powód BanaWallhack + Aimbot

Wykonano03.04.2017 - 22:14:19

WygasaNie określono

Zbanowny przezDoman

Zbanowany na|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| Multi-Head.pl [COD 200][RESET LVL 25.03] [KLANY / QUESTY / CS:GO MODELS] ^ 1sh

Wszystkie wygasłe bany0

Edytowane przez Airhere98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co ja wnioskuje i jestem tego pewien w 100%, http://screenshot.sh/mLafpWiVnMgbM są ta ciągle inne SID, ja gram na steamie na którym mam stałe SID.

1. BAN 16:20:26

2. BAN 16:27:25

3. BAN 16:28:21

4 BAN JEST JUZ NA MOJ SID I JEST TO : STEAM_0:4:553545182 GODZ, 22+

MOJE IP MA STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE, O UZASADNIENIE CZITOWANIA PROSILBYM LINK Z HLTV

Edytowane przez Airhere98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FAKT JEST EWIDENTNIE ODPALONY, JEDNAKZE TO NIE JESTEM JA, JA NIE GRAM SZTURMOWCEM TYLKO CYBEREM EWNTUALNIE GENERALEM KTOREGO MAM WYEXPIONEGO W MIARE. (NA DEMKU NIE WIDAC NAWET GODZINY)

NIE MAM ZADNYCH DOWODÓW NA MOJĄ NIEWINNOŚĆ, WASZA W TYM INTERWENCJA MAM NADZIEJE ZE ADMINISTRACJA SIĘ PRZYCHYLI DO MOJEJ WERSJI GDYŻ JESTEM CZŁOWIEKIEM UCZCIWY.

 

@EDIT Moje skromne przypuszczenie jest takie, że osoba grająca na moim nicku nie posiadała klasy premium dlatego też grała szturmowcem. Jak dobrze wiemy jeżeli mamy konto na STEAM to osoby posrednie mogą wbić pod ten sam nick z NS lecz bez uprawnień, znam się trochę na tym 

Edytowane przez Airhere98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...