Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Informacja odnośnie warnów.


LOVASSS

Rekomendowane odpowiedzi

Od dnia dzisiejszego każdemu użytkownikowi przysługuje odrobienie jedynie 5 warnów. Jeżeli przykładowo gracz będzie miał 6 warnów to będzie mógł odrobić jedynie 5.

Kolejne warny zostają, nawet jeżeli zdejmiemy te 5, następnych pod żadnym pozorem wam nie zdejmiemy. Chcemy tym uniknąć ciągłego nakładania i zdejmowania warnów.  Zostaje również to, że zdejmujemy wszystkie warny, albo w ogóle.

Proszę sobie tą informację wziąć do serca. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-5=1 1>0 wszystko czyli do 0 :D

Jeżeli kierunkowskaz wskazuje kierunek na Szczecin i jest on prawdziwy jest to znak czy oznaka? I na odwrót, jeżeli kierunkowskaz wskazuje Szczecin ale nie jest to prawdziwy kierunek, jest to znak czy oznaka?

Szczecin jest zupełnie losowo wybranym miastem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Consecuente napisał:

6-5=1 1>0 wszystko czyli do 0 :D

Jeżeli kierunkowskaz wskazuje kierunek na Szczecin i jest on prawdziwy jest to znak czy oznaka? I na odwrót, jeżeli kierunkowskaz wskazuje Szczecin ale nie jest to prawdziwy kierunek, jest to znak czy oznaka?

Szczecin jest zupełnie losowo wybranym miastem :D

Czytam czwarty raz to co napisałeś i dalej nie rozumiem... 

EDIT: @LOVASSS nie chodziło mi o Twój post jakbyś nie zauważył ;) 

Edytowane przez Komisarz SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał 6 warnów zdejmę Ci 5, 1 zostaje, dostaniesz kolejne, również już zostają, nie ma możliwości ich zdjęcia. :) 

Takie info, trzeba się teraz do tego stosować i uważać z warnami, ponieważ, nie będzie możliwości ich ściągnięcia, w żaden sposób. 

 

@Komisarz SQNFUN tym bardziej, bo twój post kompletnie nie nie wnosi, a ja wytłumaczyłem to ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :

 

Jeżeli petent ma teraz już 2 warny do odrobienia, to rozumiem, że prawo nie działa wstecz i one jeszcze nie będą brane pod uwagę?

Według mnie najlepiej zakomunikować, że każdy kto do dziś miał warny może je odrobić do niedzieli/ Świąt , by każdy mógł wystartować z czystym kontem.

 

Pozdr,

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...