TheAveq Posted April 5, 2017 #438953 Posted April 5, 2017 Nick: TheAveq Wiek: 15 Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie mam bardzo dobre ponieważ mam admina na innej sieci nie będę REKLAMOWAŁ. Znajomość AMXX (W skali 1-10):8,5-10 Staż w CS-sie: Staż za bardzo nie rozumiem to więc nie napisze. Steam / NonStem: Mam Steam jak będzie potrzeba to podam. Dlaczego Ty: Ponieważ na serwerze są bardzo rzadko Admini to więc pomyślałem że bym mógł pomóc. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5h do 7h Kontakt: Nr tel:664 341 472 GG:62020758 Link do GameTracker'a:Nie mam przykro mi.
Guest Posted April 6, 2017 #439117 Posted April 6, 2017 https://www.gametracker.com/player/TheAveq/80.72.43.106:27022/ To jest Twój GT. A to mówi wszystko. Do odrzucenia →_→
MoNt3 Posted April 6, 2017 #439199 Posted April 6, 2017 Po 2 Znajomość AMX 8,5 ? Umiesz to zrobić ? 8 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Po 3 Sprawa Staż to jest ile dni czy tam miesiecy albo lat gracz już w CS Po 4 Min wiek 16lat Dziękujemy zapraszamy za rok
happy Posted April 6, 2017 #439202 Posted April 6, 2017 Rewelacji brak w GT. Pograj daj się poznać i wtedy składaj podanie.
happy Posted April 6, 2017 #439204 Posted April 6, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
Popular Days
Apr 6
4
Apr 5
1
Top Posters In This Topic
happy 2 posts
MoNt3 1 post
TheAveq 1 post
Popular Days
Apr 6 2017
4 posts
Apr 5 2017
1 post