Jump to content

Recommended Posts

Posted

Nick: TheAveq
Wiek: 15
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie mam bardzo dobre ponieważ mam admina na innej sieci nie będę REKLAMOWAŁ.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8,5-10
Staż w CS-sie: Staż za bardzo nie rozumiem to więc nie napisze.
Steam / NonStem: Mam Steam jak będzie potrzeba to podam.
Dlaczego Ty: Ponieważ na serwerze są bardzo rzadko Admini to więc pomyślałem że bym mógł pomóc. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5h do 7h
Kontakt: Nr tel:664 341 472 GG:62020758
Link do GameTracker'a:Nie mam przykro mi.
:facepalm:

 

Posted

Po 2 Znajomość AMX 8,5 ? Umiesz to zrobić ?

8 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

Po 3 Sprawa Staż to jest ile dni czy tam miesiecy albo lat gracz już w CS ;)

Po 4 Min wiek 16lat ;) Dziękujemy zapraszamy za rok ;)

Posted

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...