Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam. Wczoraj grałem na Serwerze CS:GOMOD#7 i wyszłem za jakieś 2 h chciałem zagrać a tu pisze ''Not responding'' ale to jest dziwne że to tylko ten sewer a wszystkie działają 

RestartowałemKOMPUTER

reinstalowałem csa

ściągnołem juz z 3 csa i nic 

Może ktos mi pomóc ?? 

Wycinek z konsoli:


] connect 91.224.117.82:27130
NET Ports:  server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.57:27015
Connecting to 91.224.117.82:27130...
You have been banned from this server.

Retrying 91.224.117.82:27130...
You have been banned from this server.

Retrying 91.224.117.82:27130...
You have been banned from this server.

Retrying 91.224.117.82:27130...
You have been banned from 

Nie wiem o co chodzi z tym banem jak nigdy nie miałem bana ;//

Posted

Dostałeś bana za flood zbyt często próbowałeś sie połączyć z serwerem. Jedyne co możesz zrobić to odczekać. Ile czasu? Tego nie wiem, czasami jest to 5 minut a czasem jeden dzień.

Posted (edited)
24 minuty temu, [HS]WeedBoy napisał:

Witam. Wczoraj grałem na Serwerze CS:GOMOD#7 i wyszłem za jakieś 2 h chciałem zagrać a tu pisze ''Not responding'' ale to jest dziwne że to tylko ten sewer a wszystkie działają 

Napisałeś najpierw, że wczoraj a teraz podobno od dwóch tygodni. Na taki ban my nic nie możemy zrobić musisz uzbroić się w cierpliwość.

Edited by Bezzi™
Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...