starter Posted April 6, 2017 #439102 Posted April 6, 2017 Mam pewien problem ze steamem. Polega na tym ze miałem na Starym telefonie steama ze steam guardem. Wszystko było dobrze póki nie kupiłem Nowego telefonu i ze uznałem ze stary telefon mi nie potrzebny odinstalowalem steama tam był steam guard nie wiem czemu na nowym telefonie nie mogę mieć steam guarda. Ps. Nie Mam numeru na który zakładałem steama i kod odyzskujacy też Nie Mam.
Bezzi Posted April 6, 2017 #439107 Posted April 6, 2017 Masz opcje odzyskiwania, bodajże masz tam tam też opcje wysłania kodu na e-mail z którego zakładałeś konto steam. Wyślą Ci kod na poczte, wpiszesz go i będzie śmigać.
starter Posted April 6, 2017 Author #439110 Posted April 6, 2017 (edited) Już próbowałem z tym żeby wysłali na pocztę Ale jak wpiszę ten kod to muszę steam guarda wpisywać którego nie mam. Też pisałem do steam Tylko chcę mieć jak najszybciej to konto Edited April 6, 2017 by starter
Drako Posted April 6, 2017 #439115 Posted April 6, 2017 Nie odzyskasz konta jeżeli im nie udowodnisz (steam), że ono było Twoje. Skoro nie masz numeru, kodu i nie masz dowodów na posiadanie konta, to się możesz z nim pożegnać. Ewentualnie będziesz musiał podać pierwszy email przy zakładaniu konta, lub jakieś CD-Key którego używałes, albo to co pisał Bezi.
starter Posted April 6, 2017 Author #439219 Posted April 6, 2017 Temat do zamknięcia. Steamsupport zresetowalo mi token.
SUNN. Posted April 6, 2017 #439240 Posted April 6, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
1
1
1
Popular Days
Apr 6
7
Top Posters In This Topic
starter 3 posts
Drako 1 post
Bezzi 1 post
KUCYK! 1 post
Popular Days
Apr 6 2017
7 posts