Medusa Posted April 6, 2017 #439113 Posted April 6, 2017 (edited) Data zdarzenia: 6.kwietnia.2017 Nick gracza:Medusa Dowody: Świadkowie: Uzasadnienie: Ludzie jaki AB ?! skoro jeszcze gram na serwerze fakt dałem prośbę o odbanowanie mnie na innym Steamie ! ale co to ma być ! jaki BAN ?! Mam Innego steama na którym nie mam Vaca i WGL a tu nagle ban na AB oraz wszystkie skiny ZOSTAŁY MI SKRADZIONE ! co ma być ?! złodzieje i tyle wydaję realne pieniądze na VIP'a Skrzynki a ty nagle AB ?! śmiechu warte w takim razie proszę o permamentenego bana tutaj i na serwerach ! bo to śmiechu warte ludzie się starają o wszystko o nowego steama i wgl a tu Bany ! żenada pozdrawiam Medusa ! Edited April 6, 2017 by Medusa
Drako Posted April 6, 2017 #439114 Posted April 6, 2017 (edited) Kolego zanim miałeś steam grałeś na NS. Kto ma VAC'a otrzymuje bana logiczne chyba. Na tej sieci nie toleruje się cheater'ów. Owszem odzyskałeś steam, wcześniej był ban, więc logiczne, że skoro miałeś bana i nie został zdjęty to masz dalej bana.... @ tak wnioskuję po tym co napisałeś i jakiej składni językowej użyłeś XD. Edited April 6, 2017 by Drako
Bezzi Posted April 6, 2017 #439120 Posted April 6, 2017 (edited) Nie widziałem żebyś robił reklamy wszedłeś na serwer, okazałeś sie bardzo "kulturalny" i wyszedłeś po czym dostałeś bana za AB. Ten ban który podałeś to ban za to, że wbijałeś na serwery na aktywnym po czym i tak wszedłeś po 2 godzinach i dostałeś bana na SID. Bany Vac są i nas traktowane banem permamentym o czym miałeś świadomość, bo pisałeś odwołanie, nawet Ci pisałem żebyś cytuje. "Zrobił 100 reklam dla sieci i zmienił konto steam" wykonałeś tylko to drugie zmieniłeś konto steam a reklam jak nie było tak nie ma. Dlatego dostałeś bana za AB, mam nadzieję, że rozumiesz. https://zapodaj.net/643176d3eb536.bmp.html Edited April 6, 2017 by Bezzi™
Medusa Posted April 6, 2017 Author #439121 Posted April 6, 2017 1 minutę temu, Bezzi™ napisał: Nie widziałem żebyś robił reklamy wszedłeś na serwer okazałeś sie bardzo "kulturalny" i wyszedłeś po czym dostałeś bana za AB. https://zapodaj.net/643176d3eb536.bmp.html ZŁODZIEJE Z WAS BANOWAĆ MNIE NA TEJE ZJEBANEJ SERWEROWNI
Missia Posted April 6, 2017 #439127 Posted April 6, 2017 Temat do kosza + 3 warny dla Ciebie. Jeszcze jeden taki temat a się pożegnamy.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
1
1
1
Popular Days
Apr 6
7
Top Posters In This Topic
Medusa 3 posts
Drako 1 post
Bezzi 1 post
eNt. To Ja 1 post
Popular Days
Apr 6 2017
7 posts