PaVuLoN Posted April 8, 2017 #439756 Posted April 8, 2017 (edited) Twój nick podczas gry: *PaVuLoN* J***Ć BiEDE Godzina, data zdarzenia: 08.04.2017 - 18:00:35 Mapa: De_dust2 STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:2089077 Uzasadnienie: Witam ja już tu dziś pisałem co do bana ale niestety znów z tym mam problem Pozdrawiam. Ban bez powodu i bez przyczyny po prostu Edited April 8, 2017 by PaVuLoN
SUNN. Posted April 8, 2017 #439763 Posted April 8, 2017 Cytuj L 04/08/2017 - 17:59:47: [WARN] [*PaVuLoN* JEBAĆ BIEDE] [id 12] [WARNS (+1) = 1] L 04/08/2017 - 17:59:47: [WARN] [*PaVuLoN* JEBAĆ BIEDE] [id 12] [WARNS (+1) = 2] L 04/08/2017 - 18:00:04: [WARN] [*PaVuLoN* JEBAĆ BIEDE] [id 12] [WARNS (+1) = 3] L 04/08/2017 - 18:00:08: [WARN] [*PaVuLoN* JEBAĆ BIEDE] [id 12] [WARNS (+1) = 4] L 04/08/2017 - 18:00:34: [WARN] [*PaVuLoN* JEBAĆ BIEDE] [id 12] [WARNS (+1) = 5] L 04/08/2017 - 18:00:34: [DETECT] ["*PaVuLoN* JEBAĆ BIEDE"]: amx_ban 777600 #4576 [AWP]AIMBOT Zabezpieczenie serwera wykrywa u Ciebie niepożądane pliki/ustawienia (jakiś syf w każdym razie) i automatycznie nadaje bana. Ban bez powodu i bez przyczyny po prostu tak gram gdy Jestem w Polsce i mam dobrego neta Ale tutaj internet nie ma nic do rzeczy, jak widać w powyższym logu grasz z jakimś syfem.
Bezzi Posted April 8, 2017 #439788 Posted April 8, 2017 Ja w Twojej grze nic nie widzę usuń całego cs'a. Usuń wszystko dokładnie ręcznie wywal do kosza i zainstaluj go na nowo. Zrobimy tak dostaniesz UB, ale jak nie dostosujesz sie do zaleceń to za chwile znowu będziesz pisał odwołanie przy czym bedziesz marnował swój czas i nasz. Także proszę żebyś zrobił tak jak mówię.
Bezzi Posted April 8, 2017 #439789 Posted April 8, 2017 Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
1
1
Popular Days
Apr 8
6
Top Posters In This Topic
Bezzi 2 posts
PaVuLoN 2 posts
SUNN. 1 post
eNt. To Ja 1 post
Popular Days
Apr 8 2017
6 posts