Jump to content

Recommended Posts

Posted

Data zdarzenia:2017-04-09
Nick gracza:Program oraz KADABRA
Dowody:HLTV http://d1.hltv.org.pl/srv23588/HLTV-1704091411-de_westwood.dem.zip od 14 minuty gry 
Świadkowie:Gracze serwera
Uzasadnienie:
Jako Admin mam za zadanie pilnować porządku i dawać przykład innym dlatego teraz piszą to zgłoszenie. Wchodzę na servwer, gram jak zawsze. Patrze coś mi tu nie gra Gracz Kadabra i program siedzą na obserwatorze. Co patrze a tam taki spam od skrzynek. Jeszcze w ich rozmowie widać rozmowę na temat bugowania

Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...