Mariola Posted April 9, 2017 #439990 Posted April 9, 2017 Data zdarzenia:2017-04-09 Nick gracza:Program oraz KADABRA Dowody:HLTV http://d1.hltv.org.pl/srv23588/HLTV-1704091411-de_westwood.dem.zip od 14 minuty gry Świadkowie:Gracze serwera Uzasadnienie: Jako Admin mam za zadanie pilnować porządku i dawać przykład innym dlatego teraz piszą to zgłoszenie. Wchodzę na servwer, gram jak zawsze. Patrze coś mi tu nie gra Gracz Kadabra i program siedzą na obserwatorze. Co patrze a tam taki spam od skrzynek. Jeszcze w ich rozmowie widać rozmowę na temat bugowania
Mariola Posted April 9, 2017 Author #439995 Posted April 9, 2017 KADABRA STEAM_1:0:325495267 91.226.51.1 PROgram STEAM_1:0:1000717963 88.199.197.254 bt@Bezzi Proszę ciebie bardzo
Bezzi Posted April 9, 2017 #439996 Posted April 9, 2017 Delikwenci zbanowani. Dziękujemy za zgłoszenie
Bezzi Posted April 9, 2017 #439997 Posted April 9, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
2
Popular Days
Apr 9
5
Top Posters In This Topic
Bezzi 3 posts
Mariola 2 posts
Popular Days
Apr 9 2017
5 posts