RakuXDDDD Posted April 9, 2017 #440012 Posted April 9, 2017 (edited) Nick:Raku Wiek:16 Doświadczenie (w byciu adminem):4-5 razy bylem Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-6 Staż w CS-sie: ok 5-6lat Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty:Gram często w tą gre i wkurza mnie gdy cziter wchodzi na serwer, a admina w tej chwili nie ma i nie da się grac :C Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4-5h Kontakt: GG 50689882 Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/raku/80.72.40.110:27008/ Mam nadzieje że się dostane Edited April 10, 2017 by RakuXDDDD
RYBSON Posted April 9, 2017 #440031 Posted April 9, 2017 Może jest to mało ważne ale popieram podanie tego gracza, często bywa na serwerze jest miły przestrzega regulaminu i jeżeli zna się na amx tak dobrze jak napisał to powinniście go przyjąć
Mati Guzior Ombre Posted April 9, 2017 #440036 Posted April 9, 2017 Nie lubię gościa bo gra cybersuitem i mnie często deda ale wydaje się odpowiednią osobą na to stanowisko, jest ogarnięty, miły i co najważniejsze aktywny bo tego brakuje wśród obecnych adminów aktywności
Opiekun Sieci Born Posted April 9, 2017 #440039 Opiekun Sieci Posted April 9, 2017 (edited) Jestem zupełnie na NIE -łamiesz notorycznie regulamin kiedy admin nie jest na serwerze -z kulturą u ciebie słabo Pozdrawiam Edited April 10, 2017 by breed
kitmax Posted April 9, 2017 #440093 Posted April 9, 2017 (edited) 23 godziny temu, Born To Kill napisał: Jestem zupełnie na NIE -łamiesz notorycznie regulamin kiedy admin nie jest na serwerze -z kulturą u ciebie słabo Pozdrawiam NIBY Jestem Na TAK Lecz o łamaniu regulaminu nic nie słyszałem a często ludzie mi piszą na pw ale o nim jeszcze nigdy (amx ogarnie może w jeden dzień bo tu nie ma nic trudnego jeśli się naprawde chce ) . Jestem jednak na TAK tera z nim gram i jest spoko i umie rozpoznawać ukrytych cziterów Edited April 10, 2017 by kitmax
Mastiv Posted April 10, 2017 #440313 Posted April 10, 2017 Jak najbardziej jestem na tak. Jest ogarnięty i aktywny, ma dobry kontakt z graczami na serwerze. Według mnie nadaje się na admina. Teraz na serwerze złapać aktywnego admina to cud a on gra codziennie.
666marcin666 Posted April 11, 2017 #440671 Posted April 11, 2017 100% na tak! Gracz zawsze był miły, nigdy też nie zauważyłem jakiegokolwiek łamania regulaminu, co zaskarżono powyżej. Warto rowniez dodac, ze osoba jest kulturalna oraz aktywna na serwerze, przez co jest odpowiednią osobą na to stanowisko!
Frost` Posted April 13, 2017 #441056 Posted April 13, 2017 Wielokrotnie dochodziły mnie słuchy że gdy nie ma admina to łamiesz regulami, widziałem również demko które to pokazuje. Pograj jeszcze trochę pokaż że się zmieniłeś i napisz podanie.
Frost` Posted April 13, 2017 #441057 Posted April 13, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Apr 9
5
Apr 13
2
Apr 10
1
Apr 11
1
Top Posters In This Topic
Frost` 2 posts
RYBSON 1 post
RakuXDDDD 1 post
Mati Guzior Ombre 1 post
Popular Days
Apr 9 2017
5 posts
Apr 13 2017
2 posts
Apr 10 2017
1 post
Apr 11 2017
1 post