Skocz do zawartości
RakuXDDDD

[ODRZUCONE] Steam zakupiony Czas na podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Raku
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):4-5 razy bylem :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-6
Staż w CS-sie: ok 5-6lat
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty:Gram często w tą gre i wkurza mnie gdy cziter wchodzi na serwer, a admina w tej chwili nie ma i nie da się grac :C
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4-5h
Kontakt: GG 50689882
Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/raku/80.72.40.110:27008/

Mam nadzieje że się dostane

Edytowane przez RakuXDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może jest to mało ważne ale popieram podanie tego gracza, często bywa na serwerze jest miły przestrzega regulaminu i jeżeli zna się na amx tak dobrze jak napisał to powinniście go przyjąć ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zupełnie na NIE

-łamiesz notorycznie regulamin kiedy admin nie jest na serwerze

-z kulturą u ciebie słabo

Pozdrawiam

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 godziny temu, Born To Kill napisał:

Jestem zupełnie na NIE

-łamiesz notorycznie regulamin kiedy admin nie jest na serwerze

-z kulturą u ciebie słabo

Pozdrawiam

NIBY Jestem Na TAK Lecz o łamaniu regulaminu nic nie słyszałem  a często ludzie mi piszą na pw ale o nim jeszcze nigdy (amx ogarnie może w jeden dzień  bo tu nie ma nic trudnego jeśli się naprawde  chce ) .

 

Jestem jednak na TAK  tera z nim gram i jest spoko i umie rozpoznawać ukrytych cziterów 

Edytowane przez kitmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej jestem na tak. Jest ogarnięty i aktywny, ma dobry kontakt z graczami na serwerze. Według mnie nadaje się na admina. Teraz na serwerze złapać aktywnego admina to cud a on gra codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


100% na tak! Gracz zawsze był miły, nigdy też nie zauważyłem jakiegokolwiek łamania regulaminu, co zaskarżono powyżej. Warto rowniez dodac, ze osoba jest kulturalna oraz aktywna na serwerze, przez co jest odpowiednią osobą na to stanowisko! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielokrotnie dochodziły mnie słuchy że gdy nie ma admina to łamiesz regulami, widziałem również demko które to pokazuje. Pograj jeszcze trochę pokaż że się zmieniłeś i napisz podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...