Jump to content

[ZAMKNIĘTY Terrarystyka


Recommended Posts

Posted
10 minut temu, Damazy ♥ napisał:

Bardzo ładne ten u góry najlepszy :)

Bo tamte zdj niżej brałem z mojego fp,a ten u góry zrobiony dziś był i nie zmieniałem rozmiaru zdj :D

Posted
Godzinę temu, Mentosik. napisał:

Ja osobiście nie chciałbym takiego pająka, a tym bardziej jakiegoś węża. Chodząca śmierć :v

Węży sam nie lubię,a ptaszniki to inna bajka, fakt że możesz dostać kolcami jadowymi lub włoskami,ale Cie nie zabije. :D  

Pamiętaj,żaden ptasznik Cie nie zabije, chyba że jesteś uczulony na włoski parzące lub jad a poza tym da się odratować. :P

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...