Guest Posted April 10, 2017 #440273 Posted April 10, 2017 Niżej moje słodkie zwierzaczki Pajączki to L.Parahybana
Guest Posted April 10, 2017 #440296 Posted April 10, 2017 10 minut temu, Damazy ♥ napisał: Bardzo ładne ten u góry najlepszy Bo tamte zdj niżej brałem z mojego fp,a ten u góry zrobiony dziś był i nie zmieniałem rozmiaru zdj
yeeee boiiii ツ Posted April 10, 2017 #440308 Posted April 10, 2017 41 minut temu, S0B0T4 napisał: Bo tamte zdj niżej brałem z mojego fp,a ten u góry zrobiony dziś był i nie zmieniałem rozmiaru zdj No okej okej
Mentosik. Posted April 10, 2017 #440322 Posted April 10, 2017 Ja osobiście nie chciałbym takiego pająka, a tym bardziej jakiegoś węża. Chodząca śmierć :v
Guest Posted April 10, 2017 #440348 Posted April 10, 2017 Godzinę temu, Mentosik. napisał: Ja osobiście nie chciałbym takiego pająka, a tym bardziej jakiegoś węża. Chodząca śmierć :v Węży sam nie lubię,a ptaszniki to inna bajka, fakt że możesz dostać kolcami jadowymi lub włoskami,ale Cie nie zabije. Pamiętaj,żaden ptasznik Cie nie zabije, chyba że jesteś uczulony na włoski parzące lub jad a poza tym da się odratować.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
Apr 10
6
Top Posters In This Topic
yeeee boiiii ツ 2 posts
Mentosik. 1 post
Popular Days
Apr 10 2017
6 posts