Jump to content

Recommended Posts

Posted

witam, mam pytanie. mam laptopa z zintegrowana karta graficzna. wkurzaja mnie ciagle scinki na smoke'ach, czy w losowych chwilach.. da sie to jakos zniwelowac ?

prosze o pomoc,pozdrawiam i z gory dziekuje

Posted

Wchodzisz w menadżer zadań, klikasz na procesy na ikonce hl1 klikasz ppm przechodzisz do "przejdź do szczegółów" tam znowu klikasz na ikonce hl1 ppm ustawiasz koligacje na CPU 3 następnie ustawiasz piorytet na wysoki i to wszystko :) 

Posted
1 minutę temu, Bezzi napisał:

Wchodzisz w menadżer zadań, klikasz na procesy na ikonce hl1 klikasz ppm przechodzisz do "przejdź do szczegółów" tam znowu klikasz na ikonce hl1 ppm ustawiasz koligacje na CPU 3 następnie ustawiasz piorytet na wysoki i to wszystko :) 

mam koligacje ustawione na kolejno procesor 

0,1,2,3.

rozumiem ze wybrac tylko 3 tak?

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...