Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam.

Dzisiaj 12.04.2017 o godzinie chyba 10.20 dostałem bana na 3 godzinki. Po 20 minutach wchodzę w konsole i widzę ban na 3 godzinki zamienił się w bana permalentnego. 

Było napisane tak : Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl : i właśnie to wyjaśniam :D

Dostałem bana za nic :D w folderze Strike nie było SS wiec nie mam jak tego udowodnić. 

Proszę o wyrozumiałość oraz szybkie odpisanie. Dziekuję. 

Nick : MoUnT

 

Posted

Witam w zasadzie mój błąd, że dostałeś najpierw bana za mikro coś tam paplałeś bezsensu, przeklinałeś więc dałem Ci bana za mikro, lecz później zauważyłem, że cisnąłeś na aimie. 

Posłużę sie demkiem z hltv: http://d1.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-1704120902-de_dust2002.dem.zip

12:53 +B aim
13:24 +B aim
13:51 +B aim
13:57 +B aim
14:08 bez komentarza :)


 

Posted

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...