klemson123 Posted April 12, 2017 #440793 Posted April 12, 2017 Witam. Dzisiaj 12.04.2017 o godzinie chyba 10.20 dostałem bana na 3 godzinki. Po 20 minutach wchodzę w konsole i widzę ban na 3 godzinki zamienił się w bana permalentnego. Było napisane tak : Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl : i właśnie to wyjaśniam Dostałem bana za nic w folderze Strike nie było SS wiec nie mam jak tego udowodnić. Proszę o wyrozumiałość oraz szybkie odpisanie. Dziekuję. Nick : MoUnT
aureox Posted April 12, 2017 #440795 Posted April 12, 2017 @Bezzi zapraszam z dowodami ,standardowo 24h.
Bezzi Posted April 12, 2017 #440796 Posted April 12, 2017 Witam w zasadzie mój błąd, że dostałeś najpierw bana za mikro coś tam paplałeś bezsensu, przeklinałeś więc dałem Ci bana za mikro, lecz później zauważyłem, że cisnąłeś na aimie. Posłużę sie demkiem z hltv: http://d1.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-1704120902-de_dust2002.dem.zip 12:53 +B aim 13:24 +B aim 13:51 +B aim 13:57 +B aim 14:08 bez komentarza
klemson123 Posted April 12, 2017 Author #440799 Posted April 12, 2017 Ha Ha Ha Bana za mikro nie powinienem dostać bo nawet nie mam mikrofonu Wiec kogo oszukujesz ? I na dole dowodzik Nowy OpenDocument Rysunek.odg
aureox Posted April 12, 2017 #440800 Posted April 12, 2017 Każda akcja +B ,więc ban zostaje ,jeżeli nadal chcesz grać na naszym serwerze to zapraszam do wykonania 100 reklam dla Naszej Sieci.
aureox Posted April 12, 2017 #440801 Posted April 12, 2017 Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
2
1
Popular Days
Apr 12
6
Top Posters In This Topic
aureox 3 posts
klemson123 2 posts
Bezzi 1 post
Popular Days
Apr 12 2017
6 posts