666marcin666 Posted April 12, 2017 #440968 Posted April 12, 2017 Twój nick podczas gry: 666marcin666 Godzina, data zdarzenia: 12 IV 2017 21:16:35 Mapa: cs_assault_1337 STEAM_ID / IP: 83.7.26.171 Uzasadnienie: Dostałem już któryś raz bana z powodu stawiania min w złym miejscu (przez tą samą osobę), lecz nie złamałem regulaminu. Obiekt został postawiony tak, aby swobodnie dało się go ominąć. Jeżeli ktokolwiek jest wątpliwy wobec wiarygodności moich słów, niech wejdzie na serwer w czasie, gdy gram (nawet pod zmienionym nickiem) aby się przekonać. Jeżeli jeszcze raz coś takiego się zdarzy, będe zmuszony napisać skargę na forum przeciwko adminowi. Dziękuję! 666marcin666
aureox Posted April 12, 2017 #440969 Posted April 12, 2017 @kitmax zapraszam z dowodami ,standardowo 24h.
kitmax Posted April 12, 2017 #440984 Posted April 12, 2017 min nie można też stawiać zaraz za przejściem jutro dam scriny bo już muszę iść spać
666marcin666 Posted April 12, 2017 Author #440988 Posted April 12, 2017 (edited) Otwieram się na wszelkie dyskusje @666marcin666 To nie jest temat na żadne dyskusję , czekasz spokojnie aż Admin przedstawi dowody./Aureox Edited April 12, 2017 by Aureox
aureox Posted April 13, 2017 #441204 Posted April 13, 2017 Czas minął ,więc temat ląduję w ukrytym dziale Administratorów COD 200.
MeGusta Posted April 13, 2017 #441255 Posted April 13, 2017 Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
1
1
Popular Days
Apr 12
4
Apr 13
2
Top Posters In This Topic
aureox 2 posts
666marcin666 2 posts
MeGusta 1 post
kitmax 1 post
Popular Days
Apr 12 2017
4 posts
Apr 13 2017
2 posts