Skocz do zawartości
Gax

[UB] [ZAMKNIĘTY] Ban od CoveR

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Axeses

Godzina, data zdarzenia: 14.04     00:20

Mapa: de dust2002

STEAM_ID / IP:
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 25812727 '
[AMXBans] Your IP : ' 5.172.237.182 '

Uzasadnienie:

to wypełniałem dla picu bo i tak wiem ze ub nie dostane za to co zaraz przeczytacie ale to co mnie wkur... i tak powiem.

Cover lata sobie na serwie z pieprzniętymi interpami, czy stoi czy biega wale mu prosto w klatę z awp i nic, gość nawet nie obrywa. Napisałem ze popierdziela na zmienionych interpach to się biedaczysko na mnie obraziło i dało bana bo naruszyłem jego wielkie jak chuj którym go ładują co noc ego... takich adminów potrzeba, gość nic nie odpowie, nawet nie pomyśli o tym żeby "wyjaśnić że nic nie ma" chodź to i tak gówno prawda tylko jeb, wali z automatu bana i się cieszy bo ma pewną władzę na serwerze... jeśli dostane za tego posta perma to trudno, zleje to bo tak czy siak granie z takimi genialnymi, niezastąpionymi i jakże pomocnymi adminami to gówno nie gra...

Pozdrawiam

Axeses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@cover Zapraszam do tematu z dowodami.

A Ciebie graczu ostrzegam, że pisanie takiego odwołania może się źle dla Ciebie skończyć, zapoznaj sie dobrze z regulaminem forum i wtedy zacznij pisać, to nie jest chlew nie podoba mi sie Twoje zachowanie i nie pozwole zaśmiecać Naszego działu takimi tekstami, dlatego zważaj ze słowami.

 

@Gax Możesz wyrażać swoją zdanie na temat adminów tak jak chcesz tutaj nikt nikogo nie broni, mam na myśli Twoje słowa/wulgaryzmy.

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc  nie zwracam uwagi na regulamin forum, mówię co mi leży na wątrobie. Poza tym tego że Admin lata na zmienionych interpach nie da się udowodnić (a przynajmniej ja takich rzeczy znam) a nawet jakbym chciał to nie mam jak spróbować bo dostałem insta bana na 3h bo kogoś zabolało ego na tyle mocno że nawet nie próbował mi wytłumaczyć ze nie ma nic przekręcone ;]

btw "jeśli dostane za tego posta perma to trudno, zleje to bo tak czy siak granie z takimi genialnymi, niezastąpionymi i jakże pomocnymi adminami to gówno nie gra..."    to że może się to dla mnie źle skończyć jakoś mocno mnie nie boli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...