Jump to content
ChwalaOddzialomPrewencji

[UB] Odwołanie od bana Chwala Oddzialom Prewencji

Recommended Posts

Twój nick podczas grania: Chwala Oddzialom Prewencji

Godzina, data zdarzenia: 20:40 16.04.17

Mapa: de_dust2

Link do screenów: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/170417184435941665/DE52A3A84F9F4DB4BABE1F6D764C748019397B67/

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:33567574

Piszę w sprawie wyjaśnienia bana którego dostałem za zaproponowanie wyciszenia gracza który jak dla mnie zakłócał grę głośnym mikrofonem. Jego komentarze nie dotyczyły rozgrywki, a wyzywanie od debili graczy ze swojej drużyny tym bardziej.

Witam  drogi graczu sam wkleiłeś link ss  co napisałeś w kierunku mojej osoby I ZA TO DOSTAŁEŚ BAN NA 30 MIN   MOŻNE POWINIEN BYĆ 5 MIN  TY GRAŁEŚ W TT JA W CT WIEC NIE POWINNY CI PRZESZKADZAĆ  MOJE ROZMOWY GRAM TU TROSZKĘ CZASU I GRACZE MNIE  ZNAJĄ i nie wygaduj bzdur ze ja kogokolwiek wyzywałem     Po za tym były jakieś docinki  słowne w kierunku mojej osoby z  twojej strony POZDRAWIAM  ARNOLD KOPYTO

Edited by ARNOLD KOPYTO

@ARNOLD KOPYTO Po tym co napisałeś mało wnioskuję co się wydarzyło, przedstaw poważne dowody w postaci ssa lub demka, gdzie faktycznie widać, że Cię gracz obraża, nie róbmy z tego zabawy, przedszkola, zachowujmy się jak dorośli i uzasadniajmy wszystko, argumentujmy. :)

może i Arni gada dużo przez mikro ale 80 % jest to związane z gra ze ma taki głos to nie jego wina :P a to ze kogoś wyzywał to muszę kategorycznie zaprzeczyć ponieważ bylem wtedy na serwie i NIC takiego nie słyszałem.  Ch .Od.P . dajta se po razie i na serwer a nie  będziecie roztrząsać.

3 godziny temu, ARNOLD KOPYTO napisał:

Witam  drogi graczu sam wkleiłeś link ss  co napisałeś w kierunku mojej osoby I ZA TO DOSTAŁEŚ BAN NA 30 MIN  

Za nazwanie kogoś taksówkarzem dajesz bana na 30 minut, za górnika bym dostał godzinę? Widzę, że admin ma spore pole do popisu w interpretacji obraz i praktycznie każdego może zbanować za jakikolwiek zwrot w stronę drugiej osoby.

3 godziny temu, ARNOLD KOPYTO napisał:

TY GRAŁEŚ W TT JA W CT

To ja grałem po stronie policji.

Nadal czekam na konkretne dowody jak admin tego nie zrobi to leci +1 za brak dowodów w temacie, mnie Wasze słowa nie interesują, tylko dowody w postaci SS lub DEMKA na wine gracza. 

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...