Jump to content
ChwalaOddzialomPrewencji

[UB] Odwołanie od bana Chwala Oddzialom Prewencji

Recommended Posts

Twój nick podczas grania: Chwala Oddzialom Prewencji

Godzina, data zdarzenia: 20:40 16.04.17

Mapa: de_dust2

Link do screenów: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/170417184435941665/DE52A3A84F9F4DB4BABE1F6D764C748019397B67/

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:33567574

Piszę w sprawie wyjaśnienia bana którego dostałem za zaproponowanie wyciszenia gracza który jak dla mnie zakłócał grę głośnym mikrofonem. Jego komentarze nie dotyczyły rozgrywki, a wyzywanie od debili graczy ze swojej drużyny tym bardziej.

Link to comment
Share on other sites


Witam  drogi graczu sam wkleiłeś link ss  co napisałeś w kierunku mojej osoby I ZA TO DOSTAŁEŚ BAN NA 30 MIN   MOŻNE POWINIEN BYĆ 5 MIN  TY GRAŁEŚ W TT JA W CT WIEC NIE POWINNY CI PRZESZKADZAĆ  MOJE ROZMOWY GRAM TU TROSZKĘ CZASU I GRACZE MNIE  ZNAJĄ i nie wygaduj bzdur ze ja kogokolwiek wyzywałem     Po za tym były jakieś docinki  słowne w kierunku mojej osoby z  twojej strony POZDRAWIAM  ARNOLD KOPYTO

Edited by ARNOLD KOPYTO
Link to comment
Share on other sites


@ARNOLD KOPYTO Po tym co napisałeś mało wnioskuję co się wydarzyło, przedstaw poważne dowody w postaci ssa lub demka, gdzie faktycznie widać, że Cię gracz obraża, nie róbmy z tego zabawy, przedszkola, zachowujmy się jak dorośli i uzasadniajmy wszystko, argumentujmy. :)

Link to comment
Share on other sites


może i Arni gada dużo przez mikro ale 80 % jest to związane z gra ze ma taki głos to nie jego wina :P a to ze kogoś wyzywał to muszę kategorycznie zaprzeczyć ponieważ bylem wtedy na serwie i NIC takiego nie słyszałem.  Ch .Od.P . dajta se po razie i na serwer a nie  będziecie roztrząsać.

 

Link to comment
Share on other sites


3 godziny temu, ARNOLD KOPYTO napisał:

Witam  drogi graczu sam wkleiłeś link ss  co napisałeś w kierunku mojej osoby I ZA TO DOSTAŁEŚ BAN NA 30 MIN  

Za nazwanie kogoś taksówkarzem dajesz bana na 30 minut, za górnika bym dostał godzinę? Widzę, że admin ma spore pole do popisu w interpretacji obraz i praktycznie każdego może zbanować za jakikolwiek zwrot w stronę drugiej osoby.

3 godziny temu, ARNOLD KOPYTO napisał:

TY GRAŁEŚ W TT JA W CT

To ja grałem po stronie policji.

Link to comment
Share on other sites


Nadal czekam na konkretne dowody jak admin tego nie zrobi to leci +1 za brak dowodów w temacie, mnie Wasze słowa nie interesują, tylko dowody w postaci SS lub DEMKA na wine gracza. 

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...