Skocz do zawartości
ChwalaOddzialomPrewencji

[UB] Odwołanie od bana Chwala Oddzialom Prewencji

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Chwala Oddzialom Prewencji

Godzina, data zdarzenia: 20:40 16.04.17

Mapa: de_dust2

Link do screenów: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/170417184435941665/DE52A3A84F9F4DB4BABE1F6D764C748019397B67/

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:33567574

Piszę w sprawie wyjaśnienia bana którego dostałem za zaproponowanie wyciszenia gracza który jak dla mnie zakłócał grę głośnym mikrofonem. Jego komentarze nie dotyczyły rozgrywki, a wyzywanie od debili graczy ze swojej drużyny tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam  drogi graczu sam wkleiłeś link ss  co napisałeś w kierunku mojej osoby I ZA TO DOSTAŁEŚ BAN NA 30 MIN   MOŻNE POWINIEN BYĆ 5 MIN  TY GRAŁEŚ W TT JA W CT WIEC NIE POWINNY CI PRZESZKADZAĆ  MOJE ROZMOWY GRAM TU TROSZKĘ CZASU I GRACZE MNIE  ZNAJĄ i nie wygaduj bzdur ze ja kogokolwiek wyzywałem     Po za tym były jakieś docinki  słowne w kierunku mojej osoby z  twojej strony POZDRAWIAM  ARNOLD KOPYTO

Edytowane przez ARNOLD KOPYTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


może i Arni gada dużo przez mikro ale 80 % jest to związane z gra ze ma taki głos to nie jego wina :P a to ze kogoś wyzywał to muszę kategorycznie zaprzeczyć ponieważ bylem wtedy na serwie i NIC takiego nie słyszałem.  Ch .Od.P . dajta se po razie i na serwer a nie  będziecie roztrząsać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, ARNOLD KOPYTO napisał:

Witam  drogi graczu sam wkleiłeś link ss  co napisałeś w kierunku mojej osoby I ZA TO DOSTAŁEŚ BAN NA 30 MIN  

Za nazwanie kogoś taksówkarzem dajesz bana na 30 minut, za górnika bym dostał godzinę? Widzę, że admin ma spore pole do popisu w interpretacji obraz i praktycznie każdego może zbanować za jakikolwiek zwrot w stronę drugiej osoby.

3 godziny temu, ARNOLD KOPYTO napisał:

TY GRAŁEŚ W TT JA W CT

To ja grałem po stronie policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...