Skocz do zawartości
aureox

[ODRZUCONE] Moderator Aureox

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest.

-Minimum 400 sensownych postów;  Niestety brakuje mi 60 , ale staram się aktywnie uczestniczyć w życiu forum :)

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie;  Jak dla mnie jest.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; -   Tak

Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  Pewnie ,że tak.

Imię: Łukasz Wiek: 17

Czas spędzony na forum: Dokładnie od 9 października 2016r

Doświadczenie w moderowaniu: Kilka dobrych lat temu byłem Moderatorem przez okres 6 miesięcy na innym forum i myślę , że radziłem sobie dobrze

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum: Niestety miałem 2 chociaż jak dla mnie jedno było tylko słuszne ,gdyż drugie dostałem za pisania pogrubioną czcionką , bez żadnego upomnienia.

 Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 2-3h , weekendy więcej

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej , chciałbym swój wolny czas wykorzystać właśnie w taki sposób , aby móc pomóc Multi-Head. Co prawda miałem tutaj swoją ,że tak powiem "Złą przeszłość" , ale to już dawno i nie prawda. Myślę ,że pomoc zawsze się przyda  tym bardziej , że nie każdy jest w stanie siedzieć na forum 24h/7. Zawsze staram się pomóc najlepiej jak potrafię , często gdy gracze mają  jakiś problem (przeważnie z UBT) zwracają się do mnie na priv w celu wyjaśnień , ale to tak odbiegając od tematu.   Mówią , że "Cel uświęca środki" ja właśnie staram się tym kierować czyli, czasami warto się poświęcić ,aby osiągnąć swój wyznaczony cel. Obiecuję ,że podczas mojej obecności na forum będzie panował ład i porządek ! :) . Staram się również , żeby zawsze panowała Miła i przyjemna atmosfera , upominam graczy którzy przeklinają ,bądź spamują (czyli nie używają opcji "edytuj"). Krótko mówiąc oferuję wam moją pomoc ,ale czy będę mógł działać to już zależy od was.

Pozdrawiam Aureox :) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm.. brakuje Ci postów tak więc podanie powinno być zamknięte z automatu, ponadto Twoja interpunkcja leży - raz stawiasz kropkę na końcu zdania, a raz nie (nie wspominając o przecinkach). Według mnie podanie napisane za szybko, ja jestem na nie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na nie,

- Masz admina serwera i UBT, są to poważne stanowiska i im więcej obowiązków tym mniej czasu skupienia na jedną rangę ;)

- interpunkcja kuleje, stawiasz przecinek po odstępie. Jedne zdania kończysz kropką inne nie, to nie jest do wyboru do koloru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak ktoś to kiedyś napisał, chyba wszyscy myślą że z UBT najłatwiej wejść na moderatora. Jak na razie skup się na roli UBT bo jest to odpowiedzialna ranga. Poczekaj trochę do następnej rekrutacji pokaż że Ci zależy, bierz aktywny udział w życiu forum(poza działem UBT). Na nie, sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam takie wrażenie ze ludzie myślą że z UBT jest najszybciej skoczyć jako Moderator otóż to nie prawda, @Aureox wykonujesz kawał dobrej pracy w UBT i niech tak zostanie. Udzielasz się to widzę ale tylko w UBT a w innych tematach/sprawach nie widuję cie, moderator nie zajmuję się tylko jednym działem tylko całym forum. Sorry ale jak dla mnie NIE nadajesz się na to stanowisko jak na razie. Może przy następnej rekrutacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Aureox próbujesz, ale jesteś osobą animową, widać po wypowiedziach. Ja Ciebie też troszkę dopiero poznaje i szczerze nie dałbym Ci szansy. A dlaczego? Bo w tematach, jeśli tyczy troszkę więcej spiny kłótni, łatwo wychodzisz z równowagi, co droczysz kłótnię i dokładasz swoje "3 grosze". Rola niestety moderatora na tym nie polega. Jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz Łukaszku, ale jestem na nie, dlaczego?

Jesteś członkiem mojej wspaniałej grupki fioletowych bananów, z tego wywiązujesz się sumiennie, nie mam co do tego żadnych złych zdań, bo bardzo dobrze pracujesz, czy to indywidualnie, czy w grupie z innymi, jesteś natomiast też adminem dd2#2 u Madzi, z tego co widziałem (Tak, czytałem tę lekturę), miało miejsce małe nieporozumienie, z którego zrobił się niezły cyrk. Do tego dochodzi życie prywatne, które na pewno jest wymagające. Nie jestem pewny czy pogodzisz to wszystko razem, gdyż znam Twoją osobę całkiem dobrze, jest to również dla Twojego dobra, abyś żadnej z funkcji nie zaniedbał, czy to admina, czy ubt, lub moderatora. Powodzenia! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaję mi, że podstawową funkcją moderatora jest rozpoznawalność. Jeżeli ludzie nie wiedzą kim jesteś, to nie wiedzą również czy mogą Ci zaufać. Czytając wypowiedzi wyżej widzę, że jesteś mało kojarzony, mimo, że ja wiem kim jesteś, co robisz itd. Przepraszam, ale na dzień dzisiejszy jestem na nie, daj się poznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jaja.

 

ogromne NIE , kto sieje wiatr ten zbiera burzę -  a wiatrów dużo już naprodukowałeś. Jestes osobą mającą problemy z interpunkcją? Możliwe. Jednak na nie przemawia u mnie sytuacja z odd2#2. Nie każdy Cie lubi, sam nie podejmujesz decyzji (bo nie doczytałeś regulaminów widocznie). Jak wypowidam się w podania ch tylko gdzie akceptuję, to tutaj musiałem - nie chce z Toba współpracować - niestety w jednym miejscu już muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, Aureox napisał:

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; -   Tak

Nie, interpunkcja leży. Przykłady mamy nawet w podaniu:

15 godzin temu, Aureox napisał:

Mówią , że "Cel uświęca środki" ja właśnie staram się tym kierować czyli, czasami warto się poświęcić ,aby osiągnąć swój wyznaczony cel. Obiecuję ,że podczas mojej obecności na forum będzie panował ład i porządek ! :) . Staram się również , żeby zawsze panowała Miła i przyjemna atmosfera , upominam graczy którzy przeklinają ,bądź spamują (czyli nie używają opcji "edytuj").

Każdy przecinek jest inaczej napisany (i/lub w złym miejscu). Czepiałem się, czepiam i zawsze się będę czepiał interpunkcji, ortografii u przyszłych i obecnych moderatorów. Nienaganna pisownia to podstawa tej funkcji.

Gdzieś tam przemykasz na forum w UBT ale na Mode to stanowczo za mało. Poza tym głównie Cię kojarzę z fermentem kiedyś na Zombie i teraz na DD2 #2, a konfliktowość nie jest najbardziej poszukiwaną cechą u kandydatów na moda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.Chociaz  cenie  cie  jako  Ubt  bo odwalasz  kawal dobrej  roboty ktorej czasem  sie komus nie chce  zrobic.

NIe  spelniasz przynajmniej  jednego  z   wymagan  stawianych   przy  rekrutacji jestes tez  dosc anonimowa  osoba.

Poczekaj  jakis  czas  i wtedy    zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...