Skocz do zawartości
STOJ

[ZAMKNIĘTY] STOJ - ban bez podstawy vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:STOJ

Godzina, data zdarzenia: 19:42

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:18139921

Uzasadnienie: Krótkie nakreślenie sytuacji: szwagier dostaje kicka za resp tt. A dalej poczytajcie niżej. Ban na godzinę? Pytam się za co. Stwierdziłem fakt, ze czarna jest niereformowalna pod względem tt 1:30. Słuchajcie to ma byc zabawa i przyjamność, a nie klapki na oczy i jak ktoś jest akurat na zakazanej ziemi to kick/ban. Proszę o włączenie myślenia, a nie tylko konsoli amx-ban. Proszę o UB bo w żaden sposób nie obraziłem nikogo. I może czas sprawdzać stan emocjonalny adminów, a nie tylko wiek. 

 


Szwagier. opuscil gre
Szwagier. dolaczyl
Szwagier. dolacza do Sil Terrorystow

*DEAD* Szwagier. :  Odbilo Ci ?

*DEAD* Szwagier. :  Krycie tylow ...

Szwagier. :  I wywala

Szwagier. :  Ogarnij sie

to kryj tyly gdzie indziej a nie na respie bo resp do 1.30

STOJ :  DZIS ADMINI TEGO NIE OGARNIAJA

Szwagier. :  BEDE SZEDL Z GALI NA B ALE BEDZIE PONIZEJ 1.30 i tez wyrzucisz ?

Szwagier. :  DObre myslenie

*DEAD* ~Czarna~ :  Stoj przypominam, ze ban byl sluszny wiec nie dyskutuj juz bo kolejnego bana wylapiesz :)

*DEAD* STOJ :  zajrzyj szwagier na forum. Dostalem bana za probe zreformowania myslenia

~Czarna~ :  i ub nie dostales xd

STOJ :  czarna Ty jestes po prostu niereformowalna

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'nie z takimi tekstami do mnie :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:18139921'
[AMXBans] Twoje IP: '109.231.63.241'
[AMXBans] ===============================================
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam Cie już dziś dość... :) wcześniej odwołanie i rzekome posądzanie nas o brak profesjonalizmu a jakoś ub nie dostałeś bo ban był jak najbardziej słuszny. Ze Szwagrem była dokładnie taka sytuacja jak z Tobą wcześniej  więc tak samo wyłapał kicka i Ty twierdzisz, że my nie ogarniamy sam nie dostając ub? Chyba jednak ogarniamy a ja byłam znów na tyle niereformowalna, że dostałeś bana za takie teksty w moją strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale po co ja mam wstawiać kiedy sam wstawił rozmowę jaka miała miejsce na serwerze. Nie uważam żebym była niereformowalna (przynajmniej nie na serwerze xd) więc potraktowałam to jako obraze. Nie życzę sobie takich tekstów w moją strone tylko dlatego, że staram się utrzymac jakikolwiek porządek na serwerze.

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Utrzymać to Ty się starasz, ale na pewno nie porządek. Te Twoje nieprzemyślane kicki nikomu nie pomagają, a wywołują tylko niepotrzebne sytuacje jak ta. Ja rozumiem gdybym nie opuśił wtedy respa, a nawet strefy jaką sama podałaś na forum. Zresztą jak obejrzałabyś jeszcze raz demko to byś wiedziała, ze uciakałem od skanów z długiej, ale nie ważne. Kolejny raz prosze o punkt z regulaminu. 

Prośba do władz. Oceńcie obiektywnie czy to był na prawdę słyszny ban i ktoś o tak niskiej samoocenie i dystansie do siebie powienien administrować. 

 

Wycinek z regulaminu i nie chodzi mi nawet o rasz ct, a o pierwsze siedem słów. "Ad. Wszystko ma odbywać się z duchem gry, więc w przypadku raszu CT zasada nie będzie egzekwowana bezwzględnie. Jednakże TT jest zobowiązane do jak najszybszego, bezpiecznego opuszczenia respawnu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pobrałem z ciekawości logi.

L 04/23/2017 - 19:16:33: *DEAD* STOJ : niemozliwie farci. zero glowy
L 04/23/2017 - 19:30:41: *DEAD*(Counter-Terrorist) STOJ : LUDZIE INFOI
L 04/23/2017 - 19:39:55: *DEAD* Szwagier. : Odbilo Ci ?
L 04/23/2017 - 19:40:08: *DEAD* Szwagier. : Krycie tylow ...
L 04/23/2017 - 19:40:11: Szwagier. : I wywala
L 04/23/2017 - 19:40:15: Szwagier. : Ogarnij sie
L 04/23/2017 - 19:40:39: STOJ : DZIS ADMINI TEGO NIE OGARNIAJA
L 04/23/2017 - 19:40:59: Szwagier. : BEDE SZEDL Z GALI NA B ALE BEDZIE PONIZEJ 1.30 i tez wyrzucisz ?
L 04/23/2017 - 19:41:02: Szwagier. : DObre myslenie
L 04/23/2017 - 19:41:42: *DEAD* ~Czarna~ : Stoj przypominam, ze ban byl sluszny wiec nie dyskutuj juz bo kolejnego bana wylapiesz :)
L 04/23/2017 - 19:41:47: *DEAD* STOJ : zajrzyj szwagier na forum. Dostalem bana za probe zreformowania myslenia
L 04/23/2017 - 19:42:08: ~Czarna~ : i ub nie dostales xd
L 04/23/2017 - 19:42:11: STOJ : czarna Ty jestes po prostu niereformowalna
L 04/23/2017 - 19:44:39: Szwagier. : daj mu bana
L 04/23/2017 - 19:44:42: Szwagier. : bo na respie stal
L 04/23/2017 - 19:44:48: Szwagier. : a bylo 1.30<
 

Powiem tak aby stać obiektywnie do sprawy. @STOJ słowa "L 04/23/2017 - 19:42:11: STOJ : czarna Ty jestes po prostu niereformowalna" trochę są na miejscu. Cieszmy się kulturą oraz szacunkiem do osób i te słowa nie były na miejscu. Ale ban jaki @~Czarna~ dałaś jedną godzinę według mnie za dużo. To nie jest ban na godzinę a jak idzie według zasad w teorii kick, ban na 5 minut i tak dalej. Może obraza ale nie stopniu do długości bana.

 

Powiem Ci @STOJ krótko o @~Czarna~. Ona jest jedną z najlepszych adminek, bo się nie cacka. Nie idzie w kłótnię, słówka za bardzo ani nic. Ale wolałbym abyś się nie wtrącał w rozmowę jak z szwagier bo głupie słowa wypadają. 

 

Na koniec, ban już minął więc mam nadzieje że takich sytuacji nie zobaczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...