Skocz do zawartości
KUCYK!

[ZAMKNIĘTY [GALERIA]KUCYK

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Freezu napisał:

Używasz strasznie oldschoolowych efektów, popracuj też nad doborem kolorów i czcionek. Generalnie polecam korzystać z linii pomocniczych (o ile używasz photoshopa), bo napisy są krzywo umiejscowione.
Bez spiny, czysta krytyka. :P 

Podsumowując:

Nie wiem, co masz to moich efektów, są dobrze dobrane do prac/zleceń.

Dobór czcionek to jest indywidualna sprawa, jeśli będę uważał że jest dobrane są dobrze to tak zostanie 

Z kolorami jest różnie, już tu kombinowałeś by zdobyć więcej tej krytyki, ale oki.

Tak używam photoshop'a i to nawet CS6 ;) Co do napisów jest tak przy avatarch powinny zostać zastosowane linie pomocnicze ponieważ powinno być to wszystko symetryczne, i tu mogę się z tobą zgodzić że w avatarze u góry ich nie ma, ale co do innych prac jest różnie zależy to od user'a ;)

Przyjmuję krytykę tylko dotyczącą linij pomocniczych, reszta zbędny spam ;)

Pzdr. KUCYK!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, ~KUCYK~ napisał:

Podsumowując:

Nie wiem, co masz to moich efektów, są dobrze dobrane do prac/zleceń.

Dobór czcionek to jest indywidualna sprawa, jeśli będę uważał że jest dobrane są dobrze to tak zostanie 

Z kolorami jest różnie, już tu kombinowałeś by zdobyć więcej tej krytyki, ale oki.

Tak używam photoshop'a i to nawet CS6 ;) Co do napisów jest tak przy avatarch powinny zostać zastosowane linie pomocnicze ponieważ powinno być to wszystko symetryczne, i tu mogę się z tobą zgodzić że w avatarze u góry ich nie ma, ale co do innych prac jest różnie zależy to od user'a ;)

Przyjmuję krytykę tylko dotyczącą linij pomocniczych, reszta zbędny spam ;)

Pzdr. KUCYK!

 

Wszystko jest indywidualną sprawą, możesz równie dobrze walnąć Comic Sans i stwierdzić, że nie ma lepszej czcionki. To czy praca wygląda dobrze w oczach innych to już inna sprawa. Nie chcę Ci dogryźć tylko pomóc. Nieco doświadczenia mam i staram Ci się jakoś doradzić, ale to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać ani przyjmować mojej krytyki jeśli nie chcesz. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Freezu napisał:

logo polecam umieszczać w formie znaku wodnego, gdzieś w rogu ze zmniejszonym kryciem
design* a nie desing :P

To jest Nazwa użytkownika nie chodzi tu o pospolitą nazwę, jesli będę coś wstawiał to cię oznacze byś mogl szybciej skomentować ;)

Pomimo tego i tak obserwojesz moja galerie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, ~KUCYK~ napisał:

To jest Nazwa użytkownika nie chodzi tu o pospolitą nazwę, jesli będę coś wstawiał to cię oznacze byś mogl szybciej skomentować ;)

Pomimo tego i tak obserwojesz moja galerie ;p

jak chcesz się rozwijać w grafice to zacznij przyjmować krytykę, bo wpadniesz w błędne koło i cofniesz się do poziomu painta :P 

By nie robić spamu!

//KUCYK

Wiadomo komentuj ile chcesz, oczywiście że przyjmę krytykę ;) Paint'a* :P 

Edytowane przez ~KUCYK~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, Freezu napisał:

Napisy kiepskie, wszystko jest krzywe, ogólnie typografia leży i płacze :P

Irytują mnie już twoje komentarze, typografia leży popatrz na swoje prace, to nie jest już krytyka tylko zupełne dogryzanie... Powiesz: Przyjmuj krytykę! To juz nie jest krytykę. Prosze obys nie robił tu spamu bo to temat nie do tego i abyś już zakończył swoje durne wypowiedzi. Typowy Polak Cebulak 

Nie pzdr. KUCYK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...