Skocz do zawartości
.OSAMA.

[ODRZUCONE] podanie, powrót?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OSAMA ;]

 

Wiek: 22

 

Doświadczenie (w byciu adminem): duże

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: kilka lat

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: ponieważ jestem znany na serwerze, w miarę ogarnięty, aktywny i chętny do pomocy.
przyda się dodatkowa doświadczona osoba do pilnowania porządku na serwerze :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: kilka godzin

 

Kontakt: steam, fejs

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/OSAMA %3B]/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie wymagania spełnia, stary dobrze znany gracz. Myślę, że ranga " dobrze mu zrobi " a On odnajdzie się w tej funkcji.

Jak najbardziej na TAK!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No na tak bo co zrobie... :D Z kulturą tylko trochę jest "na bakier" ale nad tym da się popracować a tak wszystkie wymagania spełnia. Wcześniej jako admin ogarniał więc nie widzę przeciwwskazań aby dostał kolejną szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. 

- ciągle mnie obraża, gnębi i poniża (dzisiaj cały dzień), gracze mogą potwierdzić 

- gdy miał admina dostawałam kicki i najwyraźniej to nie ulegnie zmianie, bo ciągle ma do mnie pretensje, ba zacznie serwować mi soczyste bany!

- nie potrafi się zachować, utrudnia grę

- wulgarny, agresywny

NIE, NIE i jeszcze raz NIE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Neilves napisał:

Jestem na NIE. 

- ciągle mnie obraża, gnębi i poniża (dzisiaj cały dzień), gracze mogą potwierdzić 

- gdy miał admina dostawałam kicki i najwyraźniej to nie ulegnie zmianie, bo ciągle ma do mnie pretensje, ba zacznie serwować mi soczyste bany!

- nie potrafi się zachować, utrudnia grę

- wulgarny, agresywny

NIE, NIE i jeszcze raz NIE.

 


nie za dużo dodałaś od siebie koleżanko? parę razy coś napisałem w Twoją stronę, a Ty mówisz, że cały dzień obrażam? ;]
nie potrafię się zachować? utrudniam grę? wulgarny? agresywny? chyba poniosła Cię trochę fantazja :)
ale wiadomo, trzeba dodać parę groszy od siebie :D 

jak już wypowiadasz się w podaniu to pisz prawdę, a nie dodajesz jakieś głupoty od siebie żeby tylko "udupić", bo parę razy napisałem coś w Twoją stronę ;)

Edytowane przez .OSAMA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


100% na tak, moim zdaniem najlepiej ogarnia i widać że zna się i nie pier... z innymi a wiem jak jest bo sam miałem kiedyś adma na innym serwie a to że mu czasem nerwy puszczą to się każdemu zdarza ale chyba nie to jest najważniejsze... na TAK

Edytowane przez lolek133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, że tyle czasu to podanie wisi bo mamy czas na zmiany. Co Ty myślisz, że podanie napiszesz i już możesz każdym rządzić na dd2?  I te czepki do mnie (mimo, że są inni admini) bo Ci kicka dałam i wieczne spamy na u@ o pierdoły? To, że napiszesz zw to nie znaczy, że Cie z tego speca nie wywale jak jest full ;)  O braku kultury wspomniałam już wyżej i tu zdania nie zmieniam a wręcz przeciwnie dodam jeszcze, że Twoje odzywki i zaczepki w stronę graczy są conajmniej na poziomie podstawówki.  Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
13 minut temu, ~Czarna~ napisał:

Dobrze, że tyle czasu to podanie wisi bo mamy czas na zmiany. Co Ty myślisz, że podanie napiszesz i już możesz każdym rządzić na dd2?  I te czepki do mnie (mimo, że są inni admini) bo Ci kicka dałam i wieczne spamy na u@ o pierdoły? To, że napiszesz zw to nie znaczy, że Cie z tego speca nie wywale jak jest full ;)  O braku kultury wspomniałam już wyżej i tu zdania nie zmieniam a wręcz przeciwnie dodam jeszcze, że Twoje odzywki i zaczepki w stronę graczy są conajmniej na poziomie podstawówki.  Jestem na NIE.

odzywki i zaczepki? dowody jakieś? może? :) bo gadać to dużo możesz :) wcześniej byłaś na tak i praktycznie żadnego ale nie miałaś, a po 3 dniach nagle zrobiłem się najgorszy? :D
proszę Cię.. :D a co do poziomu podstawówki to jest Twoje adminowanie ;) mamy ostatnio kose między sobą to się uparłaś na mnie i wywalasz ze specta mimo, że napisałem zw dw razy ;) bo nawet nie można iść po obiad, a pózniej po kolacje, bo adminka Czarna musi pokazać swoje ;) a typa, który 4 rundy siedział nie wywalisz, bo co? bo Twój koleżka jakiś dobry? co to ma być? :D

plujesz się teraz w podaniu i wyrażasz swoje jakieś oburzenie, bo napisałem raz na u@ "spect" a Ty nawet nie zareagowałaś? a typek siedział z 3/4 rundy? :) no to spamowałem Ci kilka razy, aż go wywalisz, proste chyba co? ;) skoro nie reagujesz to pisze aż coś z tym zrobisz, a to, że Ty udajesz, że masz problemy ze wzrokiem no to już trudno :) 
ja wczorajszego dnia pisałem Ci 2 razy na u@ "zw bo idę po obiad" a pózniej pisałem "zw bo idę po kolację" i nie było mnie raptem 2/3 minuty, a Ty mnie już wywalałaś :)
wiec skoro do mnie takie podejście miałaś z tym spectem to chyba normalne, że domagałem się od Ciebie wywalenia typa, który siedział z 3/4 rundy na tym spectie, gdzie serwer był prawie full, a ostatniego slota ma vip bądz admin :)

 

pewnie masz te swoje gorsze dni, no ale trzymaj poziom i bądz dla każdego sprawiedliwa, a nie patrzysz na mnie jak na wroga, bo mamy kose i wywalasz po 2 minutach mimo, że pisałem zw na u@ bo na chwile szedłem po jedzenie :) a typka, który jest na spectie od kilku rund nie wywalisz, bo pewnie jest Twoim dobrym koleżką ;) w sumie można tak wywnioskować jak gadacie sobie na serwerze przez majka ;) 

Edytowane przez .OSAMA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gram na danym serwerze za często,ale czasem bywam wypowiem się nie jako gracz ale jako admin.Jestem na Nie admin powinien trzymać nerwy na wodzy chłopaku ty nie masz szacunku do dziewczyn/kobiet do płci słabszej(i ty jesteś i masz czelność nazywać się mężczyzną ciekawe jaki masz szacunek do innych ludzi) to ja się boje jak dostaniesz admina ,że idziesz sb po obiad a blokujesz slota.Grasz i jednocześnie jesz pozdro 600 gra to nie wszystko.Spamujesz w swoim podaniu i myślisz że to przejdzie brak słów.Szacunku nie jestem twoim kolegą wielki znawco regulaminów spamerze w podaniach po prostu żałosne i twoje bronienie się to są kobiety/dziewczyny po prostu wstyd mi za Cb że takie cuuś  jest na Mh i masz czelność jeszcze pyskować i chamsko dalej się odzywać do ludzi i jeszcze się tym szczycisz że nie masz szacunku do kobiet.Weź jesteś żałosny tyle  z mojej strony pozdrooooo :) a twoja odpowiedź na to lata mi nie bd  już odpisywał na twoje głupoty pożal się boże bo jako męszczyzna 22 letni jesteś skończony a teksty jakie walisz i co sb w tym momencie reprezentujesz jest mniejsze od 0.Mam nadzieję że admina nie dostaniesz za cwaniakowanie,kulturę i spamowanie w podaniu przelotnie mówisz że grałem twoje zdanie mnie akurat nie interesuje bo  wypowiadam się jako admin(żaden admin nie pogrążył się tak jak ty i żaden admin nie pozwoli Ci na danie szansy za to co odwalasz mam bynajmniej taką nadzieję) ale płci przeciwnej bd bronił :) I powtórzę jeszcze raz jesteś żałosny możliwe że nikt ci nie wpoił szacunku do kobiet jak masz z tym problem zgłoś się gdzieś jak masz ze sb problemy.Pozdrawiam Gorąco kozaczku :D (U mnie jak by ktoś usłyszał jak się odzywasz do kobiet  i jak cwaniakujesz z domu byś nie wyszedł a tacy ludzie jak ty  zawsze kończą tak samo :) )

A to mnie nadal bawi szczerość za szczerość  i lizanie dupy żałosne hahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhahahaha

@MeGustaOn wie o czym piszesz na steamie i z kim.Nie wiedziałem że pisanie z dziewczynami czy z kolegami jest uważane za podrywanie ja bym się czuł obserwowany dużo chłopak wie co robisz  xddddddd

Edytowane przez -[BoT]-OneShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
23 minuty temu, ~Czarna~ napisał:

Za te słowa do mnie po zmianie zdania w podaniu http://www14.zippyshare.com/v/dIbUbwD7/file.html to nie pozostaje mi nic tylko przemilczeć twoje płacze tutaj więc oszczędź sobie i się nie produkuj w moją strone ;)

bo zachowałaś się po prostu śmieszne w moją stronę. najpierw na serwerze, a teraz tutaj ;) jestem bezpośredni i szczery, także no ;) myślisz, że przejąłem się tą Twoją zmianą decyzji? a jeśli chodzi o screena.. sorry, głośno myślę ^^ 
zachowałaś się śmiesznie i tyle, bo co, bo robiłem Ci spam na u@, że typek na spectie już którąś rundę siedzi? :D trzeba było reagować za pierwszym razem, jak grzecznie napisałem "spect", a nie udawać ślepego i nie reagować wcale :) dopiero @Kain zapytał mnie przez mikro o co chodzi i wywalił typa, bo przecież księżniczka Czarna tego nie zrobi, bo koleżka jej ;)
kolesiostwo nagle Czarnulka zaczęła robić na serwerze ;) bo kosa ze mną to ch*j, można mnie wywalić po 2 minutach mimo, że napisałem zw, bo idę po jedzenie ^^ a typka siedzącego którąś już rundę nie wywalisz, bo przecież koleżka ^^:D trzeba było zareagować jak przystało na admina przy pierwszym moim zgłoszeniu, a nie zlewać to, a pózniej pretensje, że spam robię, BEZSENS.

tyle z mojej strony.

Edytowane przez .OSAMA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
7 godzin temu, -[BoT]-OneShot napisał:

Nie gram na danym serwerze za często,ale czasem bywam wypowiem się nie jako gracz ale jako admin.Jestem na Nie admin powinien trzymać nerwy na wodzy chłopaku ty nie masz szacunku do dziewczyn/kobiet do płci słabszej(i ty jesteś i masz czelność nazywać się mężczyzną ciekawe jaki masz szacunek do innych ludzi) to ja się boje jak dostaniesz admina ,że idziesz sb po obiad a blokujesz slota.Grasz i jednocześnie jesz pozdro 600 gra to nie wszystko.Spamujesz w swoim podaniu i myślisz że to przejdzie brak słów.

nie grywasz to się nie udzielaj. nie znasz mnie na co dzień z serwera więc się po prostu nie wypowiadaj ;) wypowiadają się osoby grające regularnie na serwerze, a nie które są przelotnie na kilka minut. także Twoje zdanie jest tutaj zbędne ;)

 

"pozdro 600" co to jest? jeszcze może powiesz, że jak będę szedł pod prysznic to też zejdę na specta? ^^ nie pogrążaj się już proszę Cię ;)
spamuje w swoim podaniu, bo to moje podanie i mogę w nim robić co chcę, a jak dostanę warna to trudno ;) mam prawo się w nim wypowiedzieć ;)
w końcu wolność słowa nie? :> 

a co do szacunku.. nie mam go dla kogoś, kto nie ma go dla mnie ;) prosta sprawa ^^

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

edit: @MeGusta Mężu od siedmiu boleści lepiej się nie wypowiadaj ;)^^
Mówisz mi, że mam zapoznać się z regulaminem? :D A więc powinieneś wiedzieć cwaniaczku, że jeden punkt regulaminu złamałeś ;)
CYTUJE: "Zabrania się wypowiadania w podaniach o adminów graczom, którzy nie zaglądają na serwer, którego podanie dotyczy. Jeśli na danym serwerze nie grywamy nie możemy mieć pojęcia co kandydat na serwer wnosi. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami"

Także prosiłbym, żebyś nie szczekał mi tutaj o regulaminie znawco ;) Kolejna sprawa..
Mam iść do psychologa? :D To raczej Ty tam idz, bo laskę w realu masz, a na steam inne podrywasz..  :facepalm::facepalm: Ale to tak na marginesie oczywiście ^^ 
A wracając do tematu.. Na przyszłość proszę żebyś mi się tu nie udzielał, bo nic nie wnosisz do podania :)

Tyle z mojej strony, nie pozdrawiam! ;)

Edytowane przez .OSAMA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osama to szorstki facet który mówi szybciej niż myśli i tym nie zaskarbił sobie wielu fanów. Prawda jest taka, że musimy trzymać sztamę na serwerze i wtedy wszystko będzie szło gładko. Już przerabialiśmy wojny i intrygi między adminami i doprowadziły one do klęski, którą część obecnej administracji pamięta. Jeżeli Osama ma być członkiem naszego teamu musi się dostosować bo przydał by się, zna serwer. Może być nawet szorstki aby był sprawiedliwy i zachował kulturę. Czy taki będzie nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bla bla bla bla Tyle w tym temacie mam do napisania 

Jestem na NIE 

Zapoznaj się z regulaminem forum po pierwsze ! 

Kultury się naucz bo jakoś 22 lata a widzę nw 12?

Idź do psychologa niech z tobą porozmawia na temat kobiet.

Zapoznaj się z regulaminami każdego serwera zanim na niego wejdziesz ^^ 

A i od kiedy wypowiadamy się w swoim podaniu? Żałosne :kappa:

@.OSAMA. grywałem po różynmi nickami :o  

I to nie koniec jeśli chodzi o mnie i @Neilves :) 

 

@Missia Słoneczko jeśli należy mi się ostrzeżenie to poproszę je :*  

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osama jesteś chamem wysokich lotów. Brak Ci szacunku do kogokolwiek. W stosunku do kobiet Twoje zachowanie jest karygodne. Nadajesz się na admina jak świnia do siodła. Zajmij się lepiej zabawami nad bezpłodną gazetą. Wielokrotnie chciałem Cię usunąć ze sprawowania stanowiska za moich czasów. Ba. Nawet to robiłem. Twoje miejsce widziałbym w bansie na czerwono. Takich ludzi jak Ty tępie i nie szanuję. 

Bez wyrazów szacunku i nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak napisałem w skardze na Ciebie, admina u nas mieć nie będziesz. Nie potrzebujemy zarozumiałych buraków z którymi musielibyśmy sie użerać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...