Skocz do zawartości
GAC/Paweł

Podanie V3 Stary Wyga.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Stary Wyga

 

Wiek: 18 lat.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre, nawet bardzo.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8.

 

Staż w CS-sie: 5 lat.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Czitów co raz więcej a adminów co raz mniej chcę temu zapobiec i dlatego składam podanie żeby gracze którzy grają czysto mieli swobodę i grali bez graczy którzy łamią regulamin czitując. Dajcie mi szansę a na pewno was tym razem nie zawiodę!.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-4g

 

Kontakt:Steam (Stary Wyga) Pw.

 

 Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Stary%20Wyga/80.72.40.110:27020/.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ile Ty masz w końcu lat? Miesiąc temu 19, a teraz 18: http://multi-head.pl/index.php?/topic/76447-podanie-v2-stary/

 

 

 

Ostatnio pokazałeś jak zależy Ci na posadzie Admina... no ale cóż, każdemu należy się druga szansa.

 

Jestem za okresem próbnym, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyga Nadal na

 

Nie Zmniejszyla sie twoja aktywnosc na Serwie masz w nosie co sie dzieje na serwie wazniejsze sa staty niz sprawy dotyczace serwa a pomimo skladania podania przez 3 tygodnie widzialem Ciebie raz na jakies 2 godziny to chyba za malo jak ze i opce jest tobie uzywanie u@ jak grasz w dupalu masz wszystko a nie chcemy zas by byly takie sytuacje jak ostatnio

 

 

 

 

 

ale coz rozwiaza to Opiekunowie ktorych juz dawno nie widzialem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...